Dekorasyonda Retromanya Çılgınlığı

Eskinin modern halini dekorasyon severlerle buluşturan retro akımı tüm hızıyla devam ederken, Evmanya.com’da retro tarzına uygun en güzel ürünleri sizlerle buluşturuyor.Geçmişte belirli dönemlerde yaygın olarak kullanılan moda akımının, günümüzde tekrar eski popülerliğini kazanması olarak da açıklayabileceğimiz Retro stili, yaşam alanlarında eskinin rahatlatıcı ve keyif veren enerjisini hissetmek isteyenler için Evmanya.com’da yeniden yorumlanıyor.
Retromanya çılgınlığının bu kadar zirvede olduğu bir zamanda, ev dekorasyonunuza değişiklik yapmak ve ya birkaç parça aksesuar ile retro tarzını evinizde yaşamak istiyorsanız Evmanya.com’un sizler için seçtiği ürünlere hemen göz atmanız faydalı olacaktır.
Retro’nun aslında zamansız olan tarzının en modern halini evlerimize taşıyan Evmanya.com, kanepeden yastığa, konsoldan berjere, duvar saatinden masa lambası ve abajura uzanan geniş ürün yelpazesiyle internetten alışverişin en keyifli ve en güvenilir adresi.

Evmanya.com Hakkında
Sunduğu ürünlerle bir evin tüm dekorasyon ihtiyacını karşılayan, Türkiye'nin ilk Ev, Dekorasyon ve Alışveriş Sitesi Evmanya.com, dekorasyonda fonksiyonellik, tasarım ve estetiği esas alarak, her bütçeye uygun çözümler üretiyor. Son dönemde tüm dünyada hızla yayılan “Cocooning” ve “re – decoration” gibi dekorasyon akımlarını Türkiye’ye taşıyıp, uygun çözümler ile yeni yaşam alanları yaratmada sihirli ipuçları veren Evmanya.com, bugün teknoloji dergisi Wired’ın “Avrupa’nın En çok Dikkat Çeken 100 Girişimi” listesinde yer alıyor.
100.000 ev ürünü ile Türkiye’nin en büyük ev reyonu ünvanını da taşıyan Evmanya.com, ev dekorasyonu konusundaki uzmanlığını her ay düzenli olarak çıkardığı E-dergi’de tüketicileri ile paylaşıyor.

Evmanya.com Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
Lova PR Halkla İlişkiler ve Danışmanlık / 0 (216) 401 13 23
Begüm Kalkan - begumkalkan@lovapr.com / info@lovapr.com


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Evmanya, ev dekorasyon, retro, retromanya, cocooning, re-decoration, yastık, konsol, berjer