DanceFloor Muhteşem Bir Partiyle Sezona Merhaba Dedi!

İzmir'in en köklü dans okulu DanceFloor, sezonu muhteşem bir partiyle açtı. Bünyesine kattığı yeni salonu Tumbao'da düzenlenen geceye İzmirli dansseverlerin yanısıra şehir dışından da birçok dansçı ve eğitmen katıldı.Açılış gecesine katılanlar, çalınan latin müziklerle saatlerce dans ederek doyasıya eğlendi. Gecede gösteri yapmak için Antalya'dan İzmir'e gelen Türkiye'nin en iyi dansçılarından Esin Teke ve Emre Çay, yaptıkları gösteriyle izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.

DanceFloor Dans Okulu'nun sahibi Ümit Yumlu, yeni sezona büyüyerek ve yenilenerek girmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Yeni sezonda latin dansları yanında, zeybek, oryantal, zumba, hip hop, break dance dersleri ve düğün dansı eğitimlerinin de devam edeceğini belirten Yumlu, dans severleri sürprizlerin beklediğini de sözlerine ekledi. Gece, "Anı Beklet" fotoğraf firmasının sahibi Özgür Karakuş'un objektifinden çıkan unutulmaz karelerle ölümsüzleşti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER dance floor, dancefloor dans okulu, izmir dans okulları, izmir en iyi dans okulu, izmir dans, dans okulları, izmir dans eğitimi, izmir dans kursları, dans kursları, ümit yumlu, zeybek dansı nerede alınır, zumba dansı, hip hop dansı nerede alınır, izmir oryantal dans dersleri