HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 27 Haziran 2018

Dalin’den Bavulunuzu Hafifletecek Mini Boy Serisi

Magazinizmir
Yazın gelmesiyle tatil planları yapılmaya başlandı. İster uzun ister bir gece konaklanacak bir seyahat olsun her zaman elinizin altında olmasını isteyeceğiniz "Kolay Tarama Spreyi", "Bebek Şampuanı" ve "Bebek Yağı"ndan oluşan Dalin Mini Boy Serisi kurtarıcınız olacak.

Dalin Bebek Şampuanı, hipoalerjenik ve göz yakmayan saf formülü ile alkol, paraben, SLS ve sabun içermiyor. Seyahat boyuyla kullanım kolaylığı sağlayan ve yetişkinlerin de severek kullandığı şampuan aynı zamanda cildin pH değeri ile uyumlu olma özelliğini taşıyor.

Kolay Tarama Spreyi

En kuru ciltleri bile etkin bir şekilde nemlendiren Dalin Bebek Yağı, ciltte bariyer etkisi yaparak, banyoda kaybedilen nemin cilde hapsedilmesine yardımcı oluyor. Islak cilde uygulandığında en iyi sonucu veren bebek yağı, alkol ve paraben içermiyor.

Zor taranan saçlara özel olarak geliştirilmiş Dalin Kolay Tarama Spreyi, düğüm olmuş saçların rahatça taranmasını sağlıyor. Islak ve kuru saça kullanılabilen sprey eşsiz Dalin şampuan kokusuyla saça yumuşaklık ve parlaklık veriyor.

Bebek Şampuanı

Siz de Dalin’in Mini Boy Serisi ile deniz, kum, güneşle birlikte yazın keyfini çıkarın!
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN