Chrysler

Dış görünümü ve eşsiz kullanımı ile araba severlerin hayallerini süsleyen Chrysler'in genel özelliklerini sizler için araştırdık.Dış taraftan bakılmış olduğunda kromajlı ön tampon süslemeleri, ön panjur, yan aynalar, bagaj süslemeleri ve 20 inç çaplı jantlarıyla değişiklik yaratan donanım seviyesinde iç mekan için elektrikli ön koltuklar, 8.4 inç büyüklüğü olan bir ekrana sahip navigasyon sistemi, deri kaplı ön panel ve sütunlar, ısıtma ve soğutma görevini gören ön ve arka koltuklar, elektrikli ayarlanabilen direksiyon ve pedallar, ağaç kaplama, rengi değiştirilebilen led iç aydınlatma ve krom süslemeler sunuluyor.

Hem 3.6 litre hacimli v6 ve hem de 5.7 litre hacimli v8 motorla beraber takdim edilen vasıtada kullanılmakta olan üniteler sırayla 292 ve 368 beygir zor üretebiliyor. 8 ileri vitesli otomatik şanzımana sahip bulunan taşıtlar arkadan itişli ya da 4 tekerlekten çekişli olarak ısmarlanabiliyor.

A. B. D. 'de 40. 145 dolar seviyesinden başlayan Araba fiyatları bu ülke için birazcık yüksek kaçıyor gibi görünse de v8 motor ve 4 tekerlekten çekişli 300c modelinin 45.245 dolar olarak izahat edilen fiyatı verilen farka değecek gibi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Chrysler, Chrysler 300c, Chrysler özellikleri, Chrysler fotoğrafları, Chrysler resimleri, Chrysler siyah, Chrysler beyaz