Çamlaraltı'nda Okul Öncesi Semineri ve Mind Lab Çalıştayı Bir Arada Gerçekleştirildi

İzmir Özel Çamlaraltı Kolejinde bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Okul Öncesi Semineri ve ikincisi düzenlenen Mind Lab İyi Örnekler Çalıştayı bir arada gerçekleştirildi.İzmir'in seçkin anaokulu temsilcileri, Mind Lab Türkiye yetkilileri ve Çamlaraltı Koleji öğretmenlerinin bir araya geldiği etkinlikte Mind Lab derslerinin öğrenciler üzerindeki etkisi ve kazandırdıklarıyla ilgili sunumlar gerçekleştirildi.

Koyla ilgili bilgi veren Mind Lab Eğitmeni Can Sözer, "Türkiye'de önemli bir adım olarak hayata geçirilen Mind Lab, okullarda öğrencilerin zeka gelişiminde ve düşünce pratiği kazanmalarında önemli rol oynuyor. Bu çalışmanın İzmir ayağında da ilk uygulamayı yaptığımız okul olan Çamlaraltı Koleji'ne bugüne kadarki destekleri ve işbirlikleri için teşekkür ediyoruz" dedi.

Dokuz yıl önce Mind Lab uygulamasını İzmir'de ilk kez uygulamaya başlayan Çamlaraltı Koleji'nin yanında Özel Gelişim Koleji, Özel Martı Koleji, Özel MEV Güzelbahçe Koleji, Özel SEV İzmir Koleji ve Özel Söke Ege Koleji öğretmenleri de kendi okullarında yaptıkları uygulamaları katılımcılarla paylaştılar.

Etkinlik sonunda bilgi ve fikir alışverişinde bulunan öğretmenler, Oyun Yaşam ve Eğitim Derneği Eş Başkanı ve Mind Lab temsilcileri, hem eğlenceli hem de eğitici bir gün geçirdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Okul Öncesi Semineri, Mind lab Çalıştayı, İzmir Özel Çamlaraltı Koleji, Can Sözer, Özel Gelişim Koleji, Özel Martı Koleji, Özel MEV Güzelbahçe Koleji, Özel SEV İzmir Koleji ve Özel Söke Ege Koleji , çamlaraltı koleji