Çamlaraltı Koleji Cumhuriyete Sahip Çıkanları Ödüllendirdi

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji’nin bu yıl 14'üncüsünü düzenlediği “Kentimizde Cumhuriyet’e Sahip Çıkanlar Ödülleri” sahiplerini buldu.Öğrenciler tarafından yapılan anket ve seçimler sonucunda belirlenen ödüllere bu yıl, FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, ressam Gülsün Erbil, sanatçı Selçuk Dinçer, edebiyatçı Bekir Yurdakul ile gençlere Atatürk sevgisini aşılayan Nezih - Umut Kurul çifti layık görüldü.

Çamlaraltı Koleji'nde gerçekleştirilen törene, 2010 yılında ödül alan Uğur Dündar ve 2012 yılında ödül kazanan Işılay Saygın da katıldı.

Çamlaraltı Koleji Korosu’nun müzik dinletisiyle başlayan törende konuşan Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ Gençer, “Biz çocuklarımıza ve öğrencilerimize Atatürk'ü en iyi şekilde anlatmalıyız. Çünkü, Atatürk'ü bilmek yetmez, öğretmek gerekir. Anlamak yetmez, anlatmak gerekir. Yaşamak yetmez, yaşatmak gerekir” dedi.

Törende, Gülsün Erbil ödülünü Çamlaraltı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Engin Dirikal ve Kurucu Temsilcisi Melekşen Dirikal’dan alırken, Selçuk Dinçer'e ödülünü Okul Müdürü Bentürk Dirikal, Nezih - Umut Kurul çiftinin ödülünü ise İlköğretim Kurumları Müdürü Güneş Özdinç verdi. Ödül törenine katılamayan Fatih Portakal da gönderdiği video ile öğrencilere teşekkürlerini iletti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çamlaraltı Koleji, Fatih Portakal, Gülsün Erbil, Selçuk Dinçer, Bekir Yurdakul, Nezih - Umut Kurul, Uğur Dündar, Işılay Saygın, Engin Dirikal, Bentürk Dirikal, Kentimizde Cumhuriyet’e Sahip Çıkanlar Ödülleri