Cam Kavanozlar İçin Dekoratif Fikirler

Mutfak alışverişlerinden sonra, en çok ihtiyaç duyulanlar genelde cam kavanozlardır ve onları değerlendirmek için bir çok yolunuz var.Cam kavanozlar her zaman hayat kurtarır. Hem de sağlıklı olduğu için saklama ve depolama sırasında içimizin rahat etmesine yardımcı olur. Ama bu kez cam kavanozlarla yepyeni bir bakış açısı öneriyoruz.

Onları raf, saksı ya da dekor olarak da kullanabiliriz. Bunun için de marangozlardan bulabileceğiniz palet tahta parçaları ve mengeneler gerekiyor. Yukarıda saksı olarak kullanılmış örneği görebilirsiniz. Siz de nane, maydonoz ve dereotu ekin örneğin, ne dersiniz?


Bu örnekte de vazo olarak kullanılmış. Bu fikri de çok sevdik. Farklı renkte çiçekler, en sevdiğiniz çiçekler ya da gerçek gibi görünen yapay çiçekler tercih ederek sevimli bir dekor yaratabilirsiniz.
Mutfakta pişirme sırasında en çok ihtiyaç duyduğunuz kaşık, spatula ve türevleri daha kolay ulaşılır olsa hem de dekoratif bir görünüme sahip olsa hoş olmaz mı? Bu cam kavanozlar da kaşıklık olarak kullanılmış. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER cam kavanoz, kavanoz, kavanozları değerlendirme