Burcuna Göre Bugün Seni Neler Bekliyor!

Gün boyu iş, okul ya da aşk hayatınızla ilgili gelgitler yaşayabilir belki de mucizevi durumlarla karşılaşmayı arzulayabilirsiniz. Bazen de birkaç satırlık bir yazıda belki de söylenecek bir tek cümlede bu karmaşadan kurtulabilecek bir şeyler beklersiniz.İşte bugün sizler için hazırladığımız özel günlük burç yorumlarımız da tam bu hislerinize tercüman olacak, sizleri bir nebze de kendinizle ilgili kavganızda yön bulmanıza yardımcı olacaktır. 

KOÇ: Sevgili Koç, son zamanlarda günlerin hayli yoğun geçti. Güzel günler şimdi başlıyor. Eski enerjin ve neşen yeniden geri geliyor. Yakında her şey yolunda gidecek. Bu arada aşk ve arkadaşlık konularına gelince kendine biraz daha fazla güvenmelisin. Özgüven başarının en önemli anahtarıdır, bunu sakın unutma. Daha cesur ve daha çılgınca hareket etmekten de kesinlikle çekinmemelisin.

BOĞA : Sevgili Boğa, aşk durumları belirsizliğini koruyor. Duygularından artık sen bile emin olamıyorsun. Bu da kesin karar vermene engel oluyor. Ayrıca enerjin her zamanki gibi çok yüksek. Artık girişimci ve atak olma zamanın geldi. Boşuna çabalıyorum duygusundan bir an önce sıyrılmalısın. Ödülünü çok yakında alacak ve fark edileceksin.

İKİZLER: Sevgili İkizler, sevgide yepyeni imkanlar beliriyor. Dargın olanlar barışacak. Bugünlerde bir hayli gezecek yeni çevrelere gireceksin ve yeni kişiler tanıyacaksın. Biri değer kazanacak. Etrafın dikkatini çekecek kadar cazibelisin. Ama bunlar seni kesinlikle şımartmamalı. Eğer dikkatli olmazsan bundan sonra seni yoran ilişkiler kurabilirsin.

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, hoşuna gidecek sözleri bugün duyacaksın. Yakın zamanda seni çok mutlu edecek bir haber ya da mektup da alabilirsin. Aile içindeki geçici sorun en kısa sürede senin seçiminle sonlanacak. Bu arada bir anda bazı karışık durumlar belirebilir. Ama sen yine de vereceğin kararları sakın değiştirmeye kalkışma. Emin ol ısrarcı olmak bazen iyidir.

ASLAN: Sevgili Aslan, bugünlerde düzene koyacağın çok işin var. Ne iyi ki bunu yapacak kadar enerjiye de sahipsin. Yakın zamanda kariyerinde ivme kazanacak olumlu devreye gireceksin. Aşk konusunda elindeki anahtar sabır olacaktır. Özellikle ilişkini gereksiz tartışmalarla yıpratmamalısın. Sen de göreceksin ki buzlar yakın zamanda eriyecektir.

BAŞAK: Sevgili Başak, hayaller yıldızı sana olmadık şeyler düşündürüyor. Hassaslaşmakta haklısın ama olmayacak hayaller peşinde koşmak büyük hata. Durmadan huzurunu kaçırıyorsun. Sevgide büyük çekişmeler olabilir. Yeni bir başlangıç ve huzur dolu bir devre başlayacak ama şimdi sakin olmalısın. Bu sırada havailik yapmamalısın.

TERAZİ: Sevgili Terazi, duygularının tutsağı olmamalısın. Tatlı dilin seni çevrendekilere git gide yakınlaştırıyor. Seni sevenlerin tavsiyelerini dinlemelisin. Kendini fazlasıyla iyi hissediyorsun ama kafan biraz karışık bu hem işinle hem de aşk hayatınla ilgili. Her ikisinde de geçici bir durgunluk devresindesin. Merak etme bu fazla uzun sürmez.

AKREP: Sevgili Akrep, bu devrede evli ya da nişanlı olanların dikkatli olması gerekiyor. Yaşanacak olan küçük anlaşmazlıklar çok yakında büyük dargınlıklara yol açabilir. Her zaman anlayışlı olmakta yarar var. Bekarlar ise bu zamanda sevgililerini tenkit etmekten kaçınmalılar. Aksi halde uzun süreli münakaşalara girme ihtimali baş gösterebilir.

YAY: Sevgili Yay, yarım kalmış ama seni endişelendiren işlerin var. Bunları tamamlarsan yakın zamanda daha huzurlu olacaksın. Uzak yoldan gelecek biri sana müjde getirecek. Tatlı sözlerinle sevdiğin kişiyle arandaki bağı güçlendirebilirsin. Çekingenliğe kapılmadan duygularını bir an önce anlatmalısın. Arkadaşların da destek olacaklar sana…

OĞLAK: Sevgili Oğlak, işlerini hafta sonu gelmeden bitirmelisin. Duygusal yaşamında sürprizlerle dolu bir gün başlıyor. Dedikodular yakında olaylara damgasını vuracak. Asılsız konuşmalar kararlarının değişmesine sebep olabilir. Yapacağın kısa bir yolculuk gerilen sinirlerin için tedavi olacak. Huzur içinde olursan mutlu edersin.

KOVA: Sevgili Kova, eski dostların ziyaretine gelecek ve getirecekleri haberler senin için önemli olacak. Akrep burcundaki kadınlarla iletişim kurarken çok dikkatli olmalısın. Zira bu günlerin sık sık olaylı geçebilir. Rastlantılar duygu hayatını olumlu yönde etkileyecek. Ancak çok ani ve düşünülmeden verilen kararlardan kesinlikle kaçınman gerekiyor.

BALIK: Sevgili Balık, aşkta şansın tüm hızıyla devam ediyor ama yakın zamanda kıskançlık kıskacına takılacaksın. Bu sende hoşlanmadığın bir baskı oluşturacak. Söyle ona sakın kıskanmasın. Eğer huzur duymak istiyorsan sevgiline önem vermeli ve onun duygularını dikkate almalısın. Sinirli ve alıngan oluşunun nedeni senin ilgisizliğin olabilir.İşte bugün sizler için hazırladığımız özel burç yorumları da tam bu hislerinize tercüman olacak .

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER günlük burç yorumları, burcum ne söylüyor, koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu, balık burcu