Ayşe Arman, Başarılı Kariyer Ve Annelik Sırlarını Optimum’da Anlatacak

Ünlü köşe yazarı Ayşe Arman, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında İzmir Optimum’a konuk olacak. “Çocuk da yaparım, kariyer de” konulu söyleşide Ayşe Arman, gazeteci ve anne olarak yaşadıklarını kendine özgü yorumuyla paylaşacak.Sevilen yazarın neşeli ve çarpıcı deneyimleri, tüm bayanlara farklı bir Anneler Günü armağanı olacak.

11 Mayıs Pazar günü saat 16:00’da İzmir Optimum Outlet’te düzenlenecek söyleşi ve imza günü etkinliğinde Ayşe Arman, annelerin bu özel gününe ayrı bir anlam katacak. Arman’ın kendi yaşantısından yola çıkarak, “Çocuk da yaparım, kariyer de” başlığı altında gerçekleştireceği sohbet, annelere küçük ipuçları ve farklı bakış açıları da kazandıracak. Kızı Alya, annesi ve eşiyle ilgili anılarını bugüne dek gazetedeki köşesinde, twitter ve instagram hesaplarında paylaşan Ayşe Arman, İzmir’deki hayranlarıyla Optimum Outlet’te buluşarak anne ve kadın olmanın hem ayrıcalığını hem de zorluklarını yüz yüze anlatacak.
Ayşe Arman’ın İzmir Optimum’daki samimi sohbeti, işine ve ailesine tutkuyla bağlı tüm kadınlar için eşsiz bir deneyim olacak.


Anneler Günü en güzel Optimum’ da kutlanır
Anneler Günü’nde, Optimum Outlet’i ziyaret eden annelere Optimum yönetimi gün boyunca ayna, karanfil ve lavanta hediye edecek.
Bu kez çocuklar, annelerine kurabiye pişirecek
14:00 ile 15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek Kurabiye Atölyesi’ne çocuklar bu kez anneleriyle birlikte katılacak. Anneler ve çocukları, içine sevgilerini de kattıkları lezzetli kurabiyeleri birlikte hazırlayacak.

“Anne-Bebek Fotoğrafları Sergisi”
Annelerin ve bebeklerinin en özel anlarından oluşan Anne – Bebek Fotoğrafları Sergisi de 10 Mayıs’tan 13 Mayıs’a kadar Optimum’da ziyaretçilere açık olacak.
Ayrıca 5-11 Mayıs tarihleri arasında en yüksek tutarda alışveriş yapan Optimum Club üyesi şanslı bayan ziyaretçi, tektaş pırlanta kolye kazanacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ayşe Arman, Başarılı Kariyer Ve Annelik Sırlarını, Çocuk da yaparım, kariyer de, İzmir Optimum Outlet, söyleşi, magazin izmir