Aşkın Psikolojisi Aşk Şarkılarıyla Agora’da Sohbetlerinde Konuşuldu!

Aşk temalı konularla devam eden Agora Sohbetleri, 13 Şubat Cuma günü saat 16:00 da ağırladıkları Uzman Psk.Dan Zahit Harmanlı ve Uzman Klinik Psikolog Işınsu Gündüz ile “Aşk Kapıyı Çalınca ve Aşkın Psikoloji” sohbetiyle gelen ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşattı.5 oktavlık sesi ile Dünya’nın sayılı sesleri arasında gösterilen Zahit Harmanlı aşk şarkılarıyla aşkın psikolojisini irdeleyerek konuklara keyifli bir sohbet yaşattı. Esas mesleği psikoterapistlik olan Harmanlı, müzikle uğraşmayı bir nevi tedavi olarak tanımlamaktadır. Harmanlı; hem aşktan söz etti hem de piyano eşliğinde söylediği aşk şarkıları ile dinleyenlerin kulaklarının pasını silerek keyifli anlar yaşattı.

Uzman Psk.Dan Zahit Harmanlı ve Uzman Klinik Psikolog Işınsu Gündüz, aşkın ve sevginin tanımlamasını yaparak ilişkiler üzerine doğru ve yanlışları konuştu. Uzun ve sağlıklı bir ilişkide öncelikle ilk şartının karşılıklı saygı olduğunu belirten Gündüz, aşkın zamanla evrim değiştirerek sadakatli bir sevgiye dönüştüğü, çiftlerin birbirlerini olduğu gibi kabul etmelerinin yanında ortak zevklerinin de olması gerektiğini belirtti. Günümüzde insanların gününün çoğunu kariyer peşinde koşarak ve gündelik görevlerini yerine getirmekle geçirdiğini söyleyen Harmanlı ve Gündüz, kişilerin ilişkilerinde ortak ilgi alanları bulmaya çalışmalarının çok önemli olduğunun altını çizdi.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 13 Şubat Cuma günü gerçekleşen söyleşinin gelen ziyaretçiler tarafından büyük beğeniyle dinlendiğini dile getirerek, 20 Şubat tarihinde Agora Sohbet”lerinde, Duyusal Alan Terapisti Cafer Kete ve Enerji Alan Terapisti ve Davranış Uzmanı Berrak Eren ile” Rüya ve Renk Analizi” konusu ile ziyaretçilerini keyifli konu ve konuklarla buluşturacaklarını belirtti. Noyan, bu vesile ile tüm İzmirlilerin 14 Şubat Sevgililer Gününü kutladı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Aşkın Psikolojisi, Aşk Şarkıları, Agora AVM, agora sohbetleri, Uzman Psk.Dan Zahit Harmanlı, Uzman Klinik Psikolog, Işınsu Gündüz, Aşk Kapıyı Çalınca ve Aşkın Psikoloji, Hasan Noyan,, sevgililer günü, 14 şubat