Anneler Günü Hediye Fikirleri

12 Mayıs Anneler Günü için hala hediye bulamadınız mı? Onun tarzını belirleyin ve hediyesini ona göre seçin.Anneler gününe sayılı günler kala bütün internet sitelerini geziyor, alışveriş merkezlerini talan ediyor ama hala annenize uygun bir hediye bulamıyorsanız bazı fikirlerimiz var. Öncelikle yapmanız gereken annenizin tarzını belirlemek. Anneniz ister bir iş kadını, ister mutfaktan çıkmayan yetenekli bir aşçı, ister harika resimler yapan bir hobi düşkünü olsun mutlaka ona en uygun hediye bir yerlerde bekliyordur. Gelin birkaç seçeneği değerlendirelim.


İşkolik bir iş kadını anneniz varsa ona ofisinde giymek için birkaç güzel parça kıyafet alabilirsiniz. Bu senenin modası olan kalem etekleri düşünmenizi tavsiye ederiz. Anneler gününde bu hediyeyle onun gönlünü fethedebilirsiniz.

Eğer anneniz mutfak ürünlerine, renkli sofralar kurmaya, yepyeni tatlar pişirmeye meraklıysa ona çok amaçlı iyi bir mutfak robotu almanızı tavisye ederiz. Mutfak robotunun dışında ona daha farklı hediyeler alabilmeniz de mümkün. Mesela mutfağında olmayan bir alet onu gerçekten çok sevindirecektir. 

Anneniz adeta bir hobi düşkünüyse ona bu anneler gününde gelin bir boya takımı veya şövale hediye edin. Sanata düşkün anneler bu hediyeye bayılacaklar! 


“Ben klasikten şaşmam” diyorsanız size tavsiyemiz şık bir çift küpe almanız. Bu senenin modası olan sallantılı küpeleri tercih edebilirsiniz. Annenizin yaş aralığını ve beğendiği renkleri göz önünde bulundurarak onun tarzında küpeler seçmenizde mümkün...

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER anneler günü hediye fikirleri, anneler günü hediyesi, anneler günü ne zaman, 12 mayıs anneler günü, 2013 anneler günü, annelere ne hediye alınır