7 Pratik Güzellik Tüyosu

Saçlarınızda doğal dalgalar yaratmak, tırnaklarınıza hızlıca manikür yapmak, yumuşacık bacaklara sahip olmak ve güzelliğinize güzellik katacak güzellik tüyoları.Hızlı manikür
Tırnaklarınızın soyulmasından ve pürüzlerinden şikayetçiyseniz; tırnak parlatma süngeriyle tırnaklarınızı tek bir yöne doğru hafifçe ovun. Ardından nude tonlar içeren bir oje sürün.

Işıltılı bir cilt
Çok fazla fondöten kullanmıyorsanız, cildinizi kolayca ışıltılı hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, nemlendirici kreminizin içine bir iki damla serum karıştırarak uygulamak.

Yumuşak ayaklar
Ayaklarınızı yumuşatmak ve rahatlatmak için ayak peelinglerinden ve kremlerinden yararlanabilirsiniz. Sıcak bir suyu, nane yaprakları ve limon damlası ile ayaklarınız için hazır hale getirin. Daha sonra 10 dakika ayaklarınızı dinlendirin, ardından peeling yapın ve soğuk su ile duruladıktan sonra krem sürün.

Bronz bir ten
Renkli nemlendiricilerle doğal ve hafif bir bronzluk yaratabilirsiniz. Renk seçimi yaparken altın sarısı tonlarını tercih edin, yanaklarınızı, alnınızı ve burnunuzu hafif bronz hale getirin.

Doğal dalgalar
Saçlarınızı yıkadıktan sonra ıslakken kalın tutamlar halinde örgün. Daha sonra şekillendirici sprey kullanarak kurutun. Ne kadar kalın örerseniz dalgalar o kadar geniş olacaktır.

Hacimli saçlar
Sapitleyici spreyi saçlarınıza direkt olarak uygulamak yerine fırçanıza sıkarak saçlarınızı taramayı deneyin. Böylece saçlarınızı hacimlendirmiş ve sert spreyli saçlardan kurtulmuş olursunuz.

Traş sonrası yumuşak bacaklar
Tahrişi önleyen traş köpüğünüz bittiyse, vücut kreminizi deneyin. Bu, tıpkı köpükte olduğu gibi traş sonrasında batma ve yanmayı önleyecektir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER yumuşak bacaklar, hacimli saçlar, saçlarda doğallık, saçlarda doğal dalgalar, hızlı manikür, cilt canlılığı, yumuşak ayaklar, en kolay güzellik bakımı, güzellik bakımı