6 Mart Perşembe Günü Burç Yorumları

Bugün sizi neler bekliyor? Aşkı bulabilecek ya da istediğiniz işe sahip olabilecek misiniz? Fala inanma falsız da kalma diyerek biraz keyif almak ve biraz da gönlünüze su serpebilmek için bugünkü falınız bizden...KOÇ
Hareket kabiliyetinizin artmaya başladığı bir dönem. İş ile ilgili aksilikler olsa da sorunları çözümlemedeki pratikliğiniz zorlukları aşmanızı kolaylaştıracak. Kendinizi çok fazla yormayın.

BOĞA 
Özel hayatınızdaki insandan kaynaklı problemlerin seni yorma ihtimali var. Sorunlara çözüm bulurken problemlerin senden kaynaklanmadığını bilerek hareket etmelisin.

İKİZLER 
Psikolojik açıdan kendinizi sorgulamak konusunda çok tutarsızsınız. Bazı konularda çok umursamaz bazı konularda fazla eleştirelsiniz. Kendinizle uğraşmayı bir kenara bırakmalısınız.

YENGEC 
Sizin dışınızda ortaya çıkacak bir planlama yorucu bir gün geçirmenize neden olabilir. Vaktinizi keyifli geçirmeye çalışarak üzerinizdeki yorgunluğu atabilir ve rahatlayabilirsiniz.

ASLAN 
Özel hayatınızla ilgili gelişen olaylar karşısında kafanız karışabilir. Güçlü karekteriniz ve olaylara karşı net tavrınız çevrenizdeki insanların size olan hayranlığını arttırıyor.

BAŞAK 
Bugun yaptığınız planlamalarda aksilikler olabilir ve görüşmek istediginiz insanlarla iletişim sorunu yaşayabilirsiniz. Yalnız kalma ihtimaliniz olsa da bu psikolojık açıdan sizi rahatlatacak.

TERAZİ 
Yakın çevrenizdeki bir insanla paylaşım içinde olma durumunuz, son zamanlarda gelişen olayları çözmenizde etkili olacak ve olaylara dışardan bakabilen birinin fikirleri sizi karmaşadan kurtaracak.

AKREP 
Gercekleştirmek istediginiz bir projeyi erteleyebilir ve daha sonra ki bir zamanda yapmayı planlayabilirsiniz. Ruh ve fiziksel saglıgınız için uygun gorunse de çevrenizdeki bazı insanları rahatsız edebilecek bir durum.

YAY 
Maddi harcamalarınızın artmaya başlaması sizin bazı fırsatları değerlendirememenize neden olabilir. Ailenizden bir insanla yapacağınız bir konuşmada zor duruma düşebilirsiniz.

OĞLAK 
Uzun zamandır görmediğiniz bir insanla karşılaşabilir ya da görüşme kararı alabilirsiniz. Eski günlerden bahsetmek ve hatırlamak sizi biraz duygulandırabilir.

KOVA 
Özel hayatınız hakkında yapılan konuşmalardan rahatsız olabiir ve öfkelenebilirsiniz. Öfkelenmek yerine düşüncelerinizi gözden geçirip haklılığınız konusunda emin olarak, çevrenize kulak asmamayı deneyebilirsiniz.

BALIK 
Kendinize zaman ayırmak isteyebileceginiz bir gün. Fakat yakın dostlarınız sizinle görüşmek isteyecekleri için yalnız kalamayabilirsiniz. Maddi acıdan harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 2014 burç yorumları, 2014 burçlar hakkında, 2014 ikizler burcu yeni yıl haberleri, yeni yılın son haftasonu burç yorumları, günlük burç yorumları, 2014 yay burcu günlük yorum, 2014 koç burcu günlük yorum, 2014 boğa burcu günlük yorum, 2014 ikizler burcu günlük yorum, 2014 yengeç burcu günlük yorum, 2014 aslan burcu günlük yorum, 2014 başak burcu günlük yorum, 2014 terazi burcu günlük yorum,2014 akrep burcu günlük yorum, 2014 oğlak burcu günlük yorum, 2014 kova burcu günlük yorum, 2014 balık burcu günlük yorum