2015 Mustang Her Ayrıntısıyla Göz Kamaştırıyor

2015 Mustag'de sadece Drag yarıçıları için bağımsız çalışan arka süspansiyon bulunuyor.Ford'un 2015 yılında piyasaya süreceği yeni Mustang, bağımsız çalışan arka süspansiyon sistemiyle drug yarışçılarına bekledikleri fırsatı veriyor.

Peki bağımsız olarak çalışan arka süspansiyon ne işe yarar?
Bağımsız çalışan arka süspansiyon sistemi, tekerleklerin yol koşullarına ve ani dönüşlere daha hızlı uyum sağlamasını ve aynı zamanda daha iyi bir çekiş gücü yaratmasını sağlar. Bu da araç için daha iyi bir yol tutuşu ve sürüş anlamına gelir.

Ford'un 2015 yılında piyasaya süreceği yeni modelindeki tüm avantajlara ek olarak bağımsız çalışan arka süspansiyon sistemi eklemesinin tek bir nedeni var: drug yarışçıları. Çünkü bağımsız çalışan süspansiyon sistemi, yol tutuşunu artırdığı ve daha iyi bir çekiş gücü sağladığı için drug yarışlarında büyük bir avantaj sağlıyor.

Bağımsız çalışan arka süspansiyon sistemi olsun veya olmasın, 2015 Ford Mustang gerçekten heyecan verici.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER teknoloji dünyası, mustang 2015, 2015 ford mustang, 2015 mustang hakkında, 2015 mustang neler var, 2015 mustang ne zaman satışa çıkıyor, 2015 mustang özellikleri, en iyi otomobil, en lüks araba, dünyanın en iyi arabası, bağımsız çalışan arka süspansiyon nedir, bağımsız çalışan arka süspansiyon hangi arabalarda var, mustang parçaları, mustang türkiye, mustang 2015 türkiye, mustang 2015 türkiyede, mustang izmir, mustang 2015 haberleri