2014 Washington Oto Şov'dan Dikkat Çekici Kareler

2014 Washington Oto Şov'un fuar alanında oluşturulan doğal koşullar, araçlarla kısa deneme turlarına çıkma imkanı sunuyor.Otomobil üretiminde dünya genelinde faaliyet gösteren 42 firmanın 2014 model 700 civarındaki yeni marka ve modeli, başkent Washington'daki Kongre Merkezi'nde sergileniyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yakıtta cimri ve çevre dostu olarak tabir edilen küçük ölçekli otolar, ziyaretçilerin yoğun ilgisini ile karşılaşıyor.

Fuar, sektördeki teknolojik yenilikleri vitrine çıkarırken, otomobillerin dış tasarımlarının hangi ölçülere ulaştığını gözler önüne seriyor.

Fuar alanında oluşturulan doğal koşullarda, araçlarla kısa deneme turlarına çıkma imkanına sahip olan ziyaretçilerin performans testine de doğrudan tanık olmaları sağlanıyor.

Otomobil sektörünün sorunlarını irdeleyen bazı seminer ve konferansların da düzenlendiği Washington Oto Şov Fuarı, 2 Şubat'a kadar gezilebilecek.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 2014 Washington Oto Şov, araba fuarları, dünyadan otomobil haberleri, teknoloji dünyası, 2014 otomobilleri, 2014 otomobil fuarları, 2014 Washington Oto Şov ne zamana kadar sürüyor, otomobil modelleri hakkında