18 Ocak Cumartesi Günü Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün burcunuz size neler anlatıyor? Aşka mı yakın durmalı yoksa paraya mı? Bazılarımız için umut dolu bazılarımız için de düşündürü yorumlarla Rezzan Kiraz'dan 18 Ocak Cumartesi gününe özel yorumlar... Koç Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Sizi duygusal açıdan bağlayan gelişmeler var. Özellikle geçmişte yaşananların üzerinizdeki izleri yıpratıcı olacaktır. Biraz sabırlı hareket etmeniz ve risk almamanız yararınıza. Bazı hazırlıklar yaptığınız bugünü işlerinizi tamamlamaya çalışarak geçirmelisiniz. Kendinize yeni hedefler belirlemek üzere yarın harekete geçmeye başlıyorsunuz.

Boğa Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Size başarı ve tatmin sağlayacak gelişmeler var. Geleceğe yönelik planlarınızda akıcı ilerlemelerle mutlu olacaksınız. Sosyal çalışmalar ve başkalarına faydalı konular da hayatınıza hareket getiriyor. Başkaları ile fikir alışverişi içinde olduğunuz bu dönem başarılarınız dikkat çekiyor. Yeni kişilerle bir araya gelebileceğiniz olanaklar bulabilirsiniz.

İkizler Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Çabalarınızla dikkat çekebileceksiniz. İş hayatında tutarlı olduğunuz bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Üzerinde ciddiyetle durmanız gereken konular ve üstlerle ilişkiler yapıcı sonuçlar alabileceğinizi gösteriyor. Gerek iş gerekse eve ait konularda esnek olmanız gerekecek. Ailevi sorumluluklar ise bazı stresleri beraberinde getirecektir.

Yengeç Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Hayata daha yeni ve deneyimci gözlerle bakıyorsunuz. Yenilikler ve farklı kişilerden öğrenebileceğiniz çok şey olacak. Kısa ya da uzun yolculukların öne çıktığı son günlerde iletişim konuları ağırlık kazanmış durumda. Kişisel gelişiminize ışık tutan her gelişmeyi önemsemelisiniz. Zira eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön vermeniz gereken koşulları zorlamanız gerek.

Aslan Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Beraberliklere daha yapıcı gözlerle bakmalısınız. Özellikle eşin duygusal durumuna karşı duyarsız kalmamanızda yarar var. Borç alacak konularının getirdiği sorunlar ise dikkat gerektiriyor. Özellikle yatırımlar bu dönem istediğiniz yönde ilerlemeyebilir. İş hayatından gelebilecek yeni kaynaklar size bir süre rahat hareket etme imkanı getirecektir.

Başak Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Ortaklaşa işler ve ilişkiler gündeminizde önemli bir yer tutuyor. Beklentilerinizi yüksek tutmamalı, daha fazla uyum geliştirmelisiniz. Yeni anlaşmaların öne çıkacağı şartları değerlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Yakın arkadaşlıkların getirdiği yenilenmeler ise önünüzü açacaktır. Başkalarından destek bulabileceğiniz fırsatlar var.

Terazi Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Haftaya oldukça yoğun başlıyorsunuz. İş yükünüz artabilir ve hizmet etmeniz gereken konular sizi zorlayabilir. Biraz daha planlı olmanız ve kafa karışıklığı yaratan işleri dikkatle toparlamanız gerek. İş ortamında yeni olana açık durmalı, yeteneklerinizi sergilemeye bakmalısınız. Beraber çalışılan kişilerin duygusal durumları sizi yeterince zorlayacaktır.

Akrep Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Hayatınıza hareket ve heves getiren gelişmeler var. Yaratıcı yanlarınızla dikkat çekebilecek, güzel sonuçlar almaktan hoşnut olacaksınız. Sosyal hayatın getirdiği yeni organizasyonlar ise çok canlı geçebilir. Size yeni hobiler kazandıracak faaliyetler çok verimli sonuçlar getirecektir. aşk hayatınızda tutkunun yerini daha yapıcı ilişkiler alabilir.

Yay Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Günlük işleri ve tamamlanması gereken konuları ele almalısınız. Ailevi konular ve ilişkiler açısından hareketli zamanlarınız devam ediyor. Zira yerleşimle ilgili pek çok değişiklik sizi meşgul etmekte. Aynı anda birden fazla sorunu aşma çabası içinde olmalısınız. Kariyerinizi ön plana çıkaran gelişmeler ise size yeni sorumluluklar taşıyor. İş hayatı öncelik kazanabilir.

Oğlak Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Hareket ve iletişim günlük hayatınıza esnek zamanlar taşıyor. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz fırsatlar bulmalı, düşüncelerinize yaratıcılık katmalısınız. Özellikle eğitim çalışmalarında yenilikler ve farklı girişimler göze çarpacak. Kısa yolculuklar ya da konuşmalar sayesinde yakın çevrenizde değişiklikler yapmakta kararlı görünüyorsunuz.

Kova Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Maddi durumunuzu düşünürken daha dikkatli olmalısınız. Yatırım planları yaptığınız bu dönem sizin dışınızda gelişmeler öne çıkabilir. Beklediğiniz paralarda gecikmeler sizi kısıtlayacatır. Bütçenizi dağıtabilecek harcamalara ise dikkat. Bu dönem iş hayatına gereken önemi vermelisiniz. Zira işten gelebilecek kazançlarınız size güven verecek.

Balık Burcu yorumu 18 Ocak 2014

Haftaya son derece hareketli başlıyorsunuz. Ay burcunuzda ilerliyor ve size gereken cesareti veriyor. Son derece kararlı olacak, girişkenliğinize güvenerek hareket edebileceksiniz. Kişiliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz olanaklar sayesinde adımlarınız hızlanıyor. İkili ilişkilerinizde daha sakin ve akılcı bir tutum içindesiniz. aşk hayatınızdaki akıcılık sürüyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 2014 burç yorumları, 2014 burçlar hakkında, 2014 ikizler burcu yeni yıl haberleri, yeni yılın son haftasonu burç yorumları, günlük burç yorumları, 2014 yay burcu günlük yorum, 2014 koç burcu günlük yorum, 2014 boğa burcu günlük yorum, 2014 ikizler burcu günlük yorum, 2014 yengeç burcu günlük yorum, 2014 aslan burcu günlük yorum, 2014 başak burcu günlük yorum, 2014 terazi burcu günlük yorum,2014 akrep burcu günlük yorum, 2014 oğlak burcu günlük yorum, 2014 kova burcu günlük yorum, 2014 balık burcu günlük yorum