11. Babalar Turnuvasının Muhteşem Hediyeleri Sahiplerini Buldu!

"Babalar Günü" sebebiyle EGE ORMAN VAKFI yararına düzenlenen organizasyona ilgi büyüktü….Her yıl büyük ilgi ile takip edilen ve de beklenen eğlenceli turnuvaya bu yıl da yoğun ilgi gördü. 10-14 Haziran tarihlerinde gerçekleşen organizasyona erkekler olduğu kadar bayan tavla severler de ilgi gösterdi.11. Babalar Tavla Turnuvasından elde edilen gelirle bu sene de “Agora Ormanı” na katkı sağlanarak Agora Ormanının büyütülmesi planlanmaktadır.

Birbirinden Güzel Hediyeler Sahiplerini Buldu…
Her sene tavla severleri tatlı bir rekabetle buluşturan Agora Babalar Günü Tavla Turnuvası İlk 3’e giren başarılı tavlacılara derece kupaları haricinde Agora Teknosa mağazasının sponsorluğunda muhteşem hediyeler; ve de finale kalan tüm katılımcılara Agora mağazalarından birbirinden güzel hediyeler verildi. Geleneksel hale gelen turnuvalarda yeni yeteneklere şans verildi, 1. olan Necdet Pala SAMSUNG LED LCD TV +2 GÖZLÜK ve Bisseden 700 tl lik hediye çeki; 2. olan Şemsi Güner SAMSUNG I9500 GALAXY S4 16 gb telefon ve Bisseden 500 tl lik hediye çeki 3.olan Kemal Gelen SAMSUNG P3110 GALAXY TABLET PC ve Bisseden 250 tl lik hediye çeki ve 4. olan Harun Öztopal’a SAMSUNG S22B350H 21,5 LED SIYAH MONITOR hediye edildi.

Ve de tüm finalistlere Agora Sinemaları,Mudo,M&S,,Ruba,Loom mağazalarından birbirinden güzel hediyeler armağan edildi.
10 yıldır devam eden bu anlamlı organizasyonu devam ettiren Agora Yönetimi; geleceğimiz için geniş yeşil alanlara ihtiyacımız olduğunu dikkat çekerek, katılım gösteren tüm tavla severlere de Agora Ormanına sağladıkları katkı için ayrıca teşekkür etti.
 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER babalar günü turnuvaları, ege orman vakfı yararına yapılan turnuvalar, ege orman vakfı babalar günü, ege orman vakfı