Ünlülerin Gözde Tatil Yerleri

Pek çok ünlü ismin nerelerde tatil yaptığını merak ediyor musunuz?İspanya- Mallorca Adası: İspanya'nın en büyük adası olan Mallorca, Catherine Zeta-Jones and Michael Douglas'ın tercih ettiği bir yer. Denizden sonra, güneşlenme keyfiniz bitince kendinizi çam ağaçları altında sakin bir yürüyüşe verebilirsiniz.

Plajları olağanüstü... Dalış ve su sporları için ideal Maldivler de ünlülerin sevdiği yerlerden. Burayı Beyonce, Jay-Z , Kate Moss, Eva Longoria, Jude Law and Penelope Cruz gibi ünlüler çok seviyor.

Bondi Plajı- Sidney: Dünyanın en büyük adası, en küçük kıtasında. Paris Hilton, Nicole Richie and Hugh Jackman burayı seviyor.

St Tropez, Fransa: Diddy'nin partileri dillere destan. Bunlardan birinde Lara Flynn Boyle and Jack Nicholson'ı da görmeniz mümkün

Turtle Adası: Julia Roberts`ın hayalindeki ada... Güney Pasifik'te ünlü görülebilecek yerlerden biri. Britney Spears and Jessica Simpson da burada oluyor.

Bora Bora- Fransa: Şüphesiz rüyaların adası Bora Bora Fransız Polinezyası'nın en efsanevi adası, 'Pasifik Kraliçesi' olarak anılıyor. Charlize Theron, Sharon Stone and Nicole Kidman tercih ediyor.

Anguilla adası: Karayip denizinde eşsiz bir ada. Porto Riko'nun doğusunda yer alıyor. Courteney Cox Arquette-ve David Arquette, bozulmamış ve sakin plajlar üzerinde güneşlenmeyi seviyor.

Cabo San Lucas, Meksika: Dustin Hoffman'ın tercihi.

Miami- Güney Plajı: Latin rüzgarını hissedebilirsiniz. Jennifer Lopez and Shakira karşınıza çıkabilir.

Como Gölü/ İtalya: Dünyanın en romantik gölü... George Clooney burayı seviyor.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İspanya- Mallorca Adası, Maldivler, Bondi Plajı, Sidney, Bondi Plajı Sidney, St Tropez, Fransa, St Tropez Fransa, Turtle Adası, Bora Bora Fransa, Bora Bora adası, Anguilla adası, Cabo San Lucas, Meksika, Cabo San Lucas, Miami Güney Plajı, Miami, Como Gölü, İtalya, Como Gölü İtalya, ünlüler nerde tatil yapar, ünlülerin tatilleri, ünlülerin tatil yerleri, ünlüler nerde tatil yapar