Modern, Sakin ve Huzurlu; Flamm Bodrum

Bodrum mimarisini modern bir şekilde yorumlayarak tasarlanmış 150 yıllık tarihi taş binaları, özel plajı, fine dining restaurantı ve bahçesiyle çevrili 15 odası ile Flamm, Göltürkbükü’nde kendisini özel hissetmek isteyenleri bekliyor.Can Kuriş’in sahibi olduğu Flamm, 200 metre sahil uzunluğu, iskelesi, çim alanıyla güneş ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir plaj hizmeti sunuyor.

Deniz kenarında lezzetli Akdeniz mutfağı ve deniz mahsullerinin tadına bakmak için keyifli bir restaurantı olan Flamm’ın menüsündeki ıstakozlu burger ve taş fırından çıkan pizza ve pideler dikkat çekiyor.

DJ Alain Silifkeli'nin müzik direktörlüğünü yaptığı Flamm'da lounge, funk, indie ve oldies playlistler çalıyor.

Bu sezon Pilates Akademi Nişantaşı'nın bir şubesi açılan Flamm'da özel Stott Pilates dersleri ve masaj hizmeti veriliyor.

Akşam, atmosferi tamamen değişen Flamm, kumun üstünde servis verdiği restaurantında Akdeniz mutfağının lezzetlerini sunuyor. Baby ahtapot, Steak Cafe de Paris ve frambuazlı kadayıf misafirlerin favorilerinden.

Mimarisini Işıl Günak'in yaptığı, 7 suit 8 standart odadan oluşan Flamm'in oteli denize sıfır odaları ve doğal dokusuyla misafirlerinin beğenisini kazanıyor.

Harcama limiti: 100 TL
Giriş ücreti: YOK
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Flamm Bodrum, Göltürkbükü, rahat tatil, konforlu tatil, kaliteli hizmet, yeme-içme, oyun, tatil, Can Kuriş, DJ Alain, müzik, eğlence