Eyvah Eyvah 3 İzmir Galasında Sosyal Medya Çılgınlığı

Sinema severlerin heyecanla beklediği Eyvah Eyvah serisinin sonuncusu, Eyvah Eyvah-3’ün galası İzmir Optimum Outlet’te gerçekleştirildi.Filmin oyuncularının tam kadro katıldığı galaya, sosyal medya çılgınlığı damgasını vurdu.Filmin ünlü oyuncularını canlı görebilmek için Alana saatler öncesinden gelerek yer tutan yüzlerce İzmir’li oyuncuları fotoğraflayabilmek ve videoya çekerek sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilmek için adeta yarıştı. Oyuncuların Alana girdiği andan itibaren tatlı bir izdihamın yaşandığı gala öncesi İzmirlilerle söyleşen Eyvah Eyvah-3 oyuncuları kendileri için hazırlanan platform üzerinde cep telefonlarıyla kendilerini hayranlarıyla birlikte görüntüleyerek sosyal paylaşım sitelerinde ki profillerinde paylaştı. İlgi çekici ve renkli görüntülerin yaşandığı galada kahkahalarda eksik olmadı.

Ata Demirer’in kaleme aldığı Eyvah Eyvah serisinin sonuncusu,İstanbul ve filmin çekildiği Çanakkale’den sonra İzmir’de de seyirciyle buluştu.Ata Demirel’in yazdığı ve başrolünde yine Ata Demirel ile Demet Akbağ’ın oynadığı eyvah eyvah-3’ün İzmir galasına ilgi yoğundu. Film gösterimi öncesinde filmin oyuncuları Ata Demirer,Demet Akbağ,Özge Borak,Tarık Ünlüoğlu,Serra Yılmaz,Ayşenil Şamlıoğlu,Teoman Kumbaracıoğlu,Salih Kalyon,Cengiz Bozkurt ve yönetmen hakan Algül hayranlarıyla kahkaha dolu bir sohbet gerçekleştirdi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER eyvah eyvah 3, eyvah eyvah gala, eyvah eyvah 3 ne zaman vizyona giriyor, eyvah eyvah 3 konusu, eyvah eyvah 3 izmir galası, ata demirer, ata demirer filmi, izmir optimum haberleri, izmir optimum eyvah eyvah galası, eyvah eyvah 3 izmirde , devajans, eyvah eyvah izmir gala, eyvah eyvah gala gecesi, demet akbağ, özge borak