Boyalık Beach’den Yarı Yıl Tatili Fırsatı

Türkiye’nin en güzel koylarına sahip Çeşme’nin Boyalık Koyu’nda yer alan 5 yıldızlı Boyalık Beach Otel, çocuklu ailelerin sömestr tatilini en iyi biçimde geçirebilmesi için Mini Kulüp, Mini Disco ile eğitici-öğretici programların yer aldığı müthiş bir kampanya hazırladı.Tüm aktiviteler ücretsiz

Eşsiz Türk hamamı, sauna ve buhar banyolarının yanı sıra çocuklu aileleri düşünen Boyalık Beach Otel, 15 günlük yarı yıl tatilini değerlendirmek için güzel bir seçenek sunuyor. Geceliği 119 liradan başlayan fiyatlarla misafirlerini ağırlayacaklarını ifade eden Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, kampanyanın sömestr tatili süresince süreceğini belirterek “İki kişilik odada, kişi başı, günlük, yarım pansiyondur. 0-12 yaş arası bir çocuk ücretsizdir. İki çocuklu ailelerimizi de düşünerek kampanyamız dahilinde ünite odalara yönlendirilecek. Shine spa girişi, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, ısıtılmış talasso havuzu ve termal havuzlar ücretsizdir ve alınacak bakımlar da yüzde 20 indirimlidir” diye konuştu.

Eşsiz Türk hamamı, sauna ve buhar banyolarının yanı sıra çocuklu aileleri düşünen Boyalık Beach Otel, 15 günlük tatilini değerlendirmek için güzel bir seçenek sunuyor.

Eşsiz Türk hamamı, sauna ve buhar banyolarının yanı sıra çocuklu aileleri düşünen Boyalık Beach Otel, 15 günlük tatilini değerlendirmek için güzel bir seçenek sunuyor.

Yılın yorgunluğunu atılacak

Eğitimli ve uzman kadrolarıyla müşteri memnuniyetini esas aldıklarını dile getiren Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, SPA hizmetlerinde de iddialı olduklarını söyledi. Günlük yaşamın stresinden kurtulmak isteyenler için Boyalık Shine SPA deneyiminin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu ifade eden Belge, “Sizi doğru yönlendirecek uzmanlarımız, seçimlerinizi en iyi şekilde yapmanızı, kendinize has özel programlar oluşturmanızı sağlıyorlar. Her biri ayrı konsepteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen, tüm bakımların harmanlandığı paket programlarımız bulunuyor. Doğal terapi yöntemleri ile misafirlerimizin dinlenmesini sağlıyoruz. Onların fiziksel ve ruhsal yenilenmesini için çalışıyoruz” diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER boyalık beach otel, çeşme otel, yarıyıl tatili fırsatları, çeşme otel fırsatları, Boyalık Shine SPA, Orhan Belge, Çeşme Boyalık Koyu