YATSAN’dan Sealy ve Stearn & Foster Markaları Artık Türkiye’de

Uyku ürünleri sektörüne daha yeni ve sağlıklı ürünler kazandırarak, tüketicilerinin yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen YATSAN, Tempur, Serta ve King Koil markalarından sonra şimdi de Amerikan yatak devi -SEALY- ve -STEARN & FOSTER- markalı ürünleri Türk tüketicisi ile buluşuyor.Yaratıcı ve yenilikçi üretim anlayışı ile geliştirilen Sealy yatakları iki iyi uyku teknolojisini bir arada sunuyor. Sealy HYBRID yatakları, üst yüzeyinde bellek özelliği taşıyan JEL köpük OptiCool™ yatağın klimatik bir özellik üstlenmesini sağlarken, titanyum alaşımından geliştirilmiş yay sistemi ile eşsiz destek sağlıyor. Birini veya bir diğerini seçmek zorunda değilsiniz; HYBRID, kaliteli uyku için gerekli klimatik konfor ve destek artık bir arada.

Lüks ve el işçiliği özelliği ile uzun bir geçmişe sahip STEARN & FOSTER en eski Amerikan markalarından biri. S&F ESTATE™ yatakları ile yatak odanızda lüksü ve rafine şıklığı yaşamanıza imkan sağlıyor. İpek ve yün lifleri ile geliştirilmiş Outlast ™ teknolojili kumaştan kapitone edilmiş pedli yataklar uyku konforunu üst düzeye çıkarıyor. Hareket transferini azaltıcı etki gösteren IntelliCoil™ yay sistemi eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemesine yardımcı olur. S&F yataklarının bir diğer karakteristik özelliği ise PrimaVent™ sistemidir.

PrimaVent™, hücresel bir yapıya sahiptir ve yatağınızın hava akımını sağlayarak, kullanıcısına daha dinlendirici bir uyku ortamı sunar.

Uykunuzun her aşamasını keyifli ve huzurlu geçirmek için sizde SEALY ve STEARN & FOSTER ürünleri ile tanışmak için en yakın YATSAN mağazalarını ziyaret edin, ayrıcalıkları yatak odanıza taşıyın.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER YATSAN Sealy Stearn Foster, YATSAN, YATSAN Mağazaları, Yatsan Yatakları