The Plates Lounge Bu Yaz Çeşme'de

Seçkin eğitimci kadrosuyla hizmet veren The Plates Lounge’ın Çeşme Dalyan Plaza Otel’de açılan stüdyosu pilates tutkunlarının en gözde adresiGirişimcilik ruhu yüksek üç kadın Özge Ürkmez Yeşilpınar, Mickie Çağatay ve Nesrin Kaya tarafından ilk olarak Güzelbahçe’de hayata geçirilen “The Plates Lounge”, son dönemlerin vazgeçilmez tutkusu olan pilatesi yaşam tarzı olarak benimseyen ve yeni başlayan herkese, Çeşme Dalyan Plaza Otel’de açtığı stüdyosunda hizmet verecek.
Yeni bir başlangıç ile vücudunu yeniden keşfetmek isteyen herkes, Balanced Body University sertifikalı eğitmenler ayrıcalığı ile ihtiyaçlarına en uygun egzersiz programını yaz boyunca Dalyan Plaza Otel’de uygulayacak.
Uzman eğitim kadrosu ile öğrencilerinin kişisel pilates yolculuğuna en uygun şekilde yön veren ve fiziksel dönüşüme ulaşmaları için en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefleyen The Plates Lounge, yüksek standartlarda pilates deneyimleme olanağı sunacak. Kişisel gereksinimlerine özel olarak hazırlanan pozitif ve detaylı eğitim içeriği ile öğrencilerinin hedeflerine daha hızlı yaklaşmalarını sağladıklarını belirten eğitmenler, “Pilates’e göre vücut merkezi, derindeki kaslarla bel kemiğine en yakın kaslardan oluşur. Klasik egzersizlerde zayıf kaslar zayıflama, güçlü kaslar güçlenme eğilimindedir. Bu da dengesiz adale yapısına, kronik bel ağrısı ve sakatlıklara yol açabilir. Pilateste kas yapısı bir bütün haline getirilir. Kilo vermeseniz de ince görünürsünüz. Sakatlık riski zorlaşır. Dayanıklılık artar, metabolizma hızlanır” şeklinde bilgi verdi.
Zihin ve beden bütünlüğü öngören denge, nefes ve hareket sistemlerinin sentezinden oluşan pilatesin, eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kas güçlendiren bir sistem olduğunu vurgulayan The Plates Lounge eğitmenleri, yaz için Çeşme’yi tercih edenleri Dalyan Plaza Otel’de açtıkları stüdyolarında pilatesle sağlıklı ve dinç kalmaya da davet etti.

Mickie Çağatay, Nesrin Kaya ve Özge Ürkmez Yeşilpınar
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER The Plates Lounge, Çeşme, Yaz, Seçkin Eğitimci Kadrosu, Dalyan Plaza Otel, Stüdyo, Plates, Özge Ürkmez Yeşilpınar, Mickie Çağatay, Nesrin Kaya, Güzelbahçe, Yaşam Tarzı, Çeşme Dalyan Plaza Otel, Balanced Body University