HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 2 Temmuz 2018

Teosyal Puresense Serisi ile Güzellikte Yeni Trend: Bütünsel Yüz Yaklaşımı

Magazinizmir
Yüzünüzü daha da güzelleştirmek için ve çeşitli sebeplerden ortaya çıkan sorunları gidermek için medikal estetiğin sunduğu çok sayıda alternatif var.

Yüzdeki hacim eksiklikleri, kırışıklıklar, göz altı morlukları, dahil hepsine medikal estetikte size uygun bir tedavi seçeneği mevcut. Üstelik kişiye göre ameliyatsız seçenekleriyle... Teoxane Laboratuvarları’nın geliştirdiği optimize edilmiş HA Konsantrasyonları sayesinde ilk uygulamadan sonra bile doğal görünüm sağlayan, aşırı ödem yapmayan jel yapıya ve yüksek teknolojili jelin oluşturulma aşamasında %100 saflığı garanti eden, gerilme ve basınca dayanıklı "resilient ve yumuşak yapıya sahip Puresense Dolgu Serisi ile yıllar içinde hacmini kaybeden yüzlerde etkili yüz kaldırma sağlanıyor.

Teosyal Global Action

İnce kırışıkların, kutanöz çukurların veya orta dereceli nazolabial çizgilerin, perioral ve glabella kırışıklıkların doldurulmasında muhteşem sonuçlar sunan Global Action, tüm yüzdeki kaş arası çizgileri de dahil olmak üzere, orta dereceli kırışıklıklar ve nazolabial katlantılar ve peribukkal kırışıklıklar için geliştirilmiş bir dolgudur. Yüksek saf HA yapısı ve monofazik özelliği ile güvenli ve etkin bir tedavi sunuyor. Yumuşak yapısı sayesinde Yüzeysel uygulamalarda bile doğal görünüm ve his sağlıyor. Kolay şekil alan düzeltici etkisi ile hekimler tarafından kolayca uygulanabiliyor. Lidocain içeriği ile hem hastaya hem de hekime konforlu bir tedavi fırsatı sunuyor.

Teosyal Deep Lines

Nazolabial oluklar ve akordiyon çizgileri gibi derin yüz kırışıklıkların doldurulmasında önerilen Deep Line, Resilient HA Teknolojisi sayesinde esnek bir jel yapısına sahip. Lidocain içeriği ile hastaya ve doktora konforlu bir uygulama sunuyor. Yüksek viskozite ve elastikiyete sahip yapısı ile parçalanmaya dayanıklıdır, migrasyon yapmıyor. Yüksek dansiteli yapısı sayesinde uygulandığı yerde aynı anda hem volüm kaybını hem de dermal deformiteleri tedavi ediyor. Partikülsüz yapısı sayesinde yumuşaktır ve doğal görünüm sağlar.

Teosyal Ultra Deep

Yüzdeki volüm restorasyonu, yüz konturlarının yeniden yapılandırılması için geliştirilmiş Ultra Deep, 1.2 ml lik enjektör ile diğer dolgulara göre daha geniş alanlarda uygulama avantajı sunuyor. Resilient HA Teknolojisi sayesinde kolay uygulanan, Lidocain içeriği ile hastaya ve doktora konforlu bir uygulama sunan Ultra Deep, yüksek viskozite ve elastikiyete sahip yapısı ile parçalanmaya dayanıklıdır, migrasyon yapmıyor. Etkin çapraz bağlantılar içeren saf HA jeli içeren yüksek teknolojili bir dolgu, Ultra Deep, yüksek dansiteli yapısı sayesinde uygulandığı yerde aynı anda hem volüm kaybını hem de dermal deformiteleri tedavi ediyor. Partikülsüz yapısı sayesinde doğal görünüm ve his sağlıyor.

Teosyal Ultimate

Yanaklar, çene ve çene hattındaki yüksek düzeydeki volüm kayıpları için özel olarak geliştirilmiş Ultimate, 18 ayı aşan kalıcılık süresi olan bir hacim tedavisi sunuyor. Resilient HA Teknolojisi sayesinde esnek bir jel yapısına sahip Ultimate, Lidocain içeriği ile hastaya ve doktora konforlu bir uygulama sunuyor. Yüksek viskozite ve elastikiyete sahip yapısı ile parçalanmaya dayanıklıdır, migrasyon yapmıyor. Etkin çapraz bağlantılar içeren saf HA jeli içeren yüksek teknolojili bir dolgu olan Ultimate, yüzde volüm tedavisinde doğal bir harmoni ve natürel görünüm sağlıyor. Yüksek reolojik (kohesivite, viskozite) özellikleri sayesinde yüzün yeniden yapılandırılmasına uygun bir dolgudur. Partikülsüz yumuşak yapısı sayesinde doğal görünüm ve his sağlar.

Teosyal Kiss

Dudakların şekillendirilmesi, hareketli yapılarından ve yoğun kan damarı ağlarından ötürü zor olacağı göz önünde bulundurularak özel olarak üretilen Kiss, inovative , dudağa özel geliştirilmiş monofazik jel formülasyonu sayesinde yüksek vizkosite ve elastisite sağlıyor. Tamamen saflaştırılmış, BBDE çapraz bağlantılı jel yapısına sahiptir. Çok yönlülüğü sayesinde dudak konturları ve dudak hacminin aynı anda tedavi edebilen bunun yanı sıra perioral bölgedeki kırışıklılar üzerinde yüksek etkili bir yapıya sahiptir. Hareketli ve yoğun damar yapısı ile dudaklar, sadece bu bölgeye özel olarak geliştirilmiş olan Kiss doğal görünüm ve his sunuyor. Kurumuş ya da kurumaya eğilimli dudak mukozasını mükemmel şekilde nemlendiriyor. Uygulama sonrası dudaklar 12 aya kadar durumunu muhafaza edebiliyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN