Swissôtel Büyük Efes Ekibi Tüm Otellere Meydan Okudu

Swissôtel Büyük Efes, İzmir’in yönetici ve çalışanları, ALS hastalarına destek vermek ve farkındalığı arttırmak için Swissôtel Hotels&Resorts zincirinde yer alan tüm otellere meydan okudu.Swissôtel Büyük Efes, İzmir’in yönetim kadrosu ve çalışanlarından oluşan 150 kişilik ekip, ALS hastalarına destek kampanyasına (#icebucketchallenge) bambaşka bir boyut getirdi. Gerçekleşen meydan okumaya katılan her bir çalışan, başlarından aşağıya buzlu su dolu kovaları dökerek ve 1 günlük maaşlarını Türkiye ALS-MNH Derneği’ne bağışlayarak kampanyaya destek verdiler.

Otelin Genel Müdürü H. Rıza Elibol, ALS-MNH Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Zerrin Yaman’a 5 614 TL’lik bağış çekini takdim ederken, zincirde yer alan bir çalışanın bu hastalık yüzünden işi bıraktığını, ayrıca kendi bünyelerinde yer alan yöneticilerinden birisinin kayınpederinin de bu hastalık ile mücadele ettiğini dile getirdi. Sözlerine devam eden Elibol, “Hastalıkla ilgili farkındalık yaratmak ve hastaların sorunlarına dikkat çekmek amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdik. Zincirimizde yer alan tüm otelleri, Türkiye’deki kurum ve kuruluşları bu konuda duyarlı olmaya ve kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz” dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel Büyük Efes, ALS, icebucketchallenge, Türkiye ALS-MNH Derneği, H. Rıza Elibol, Zerrin Yaman, Swissôtel Hotels&Resorts, ALS'ye Destek, Bağış