Semra Bakioğlu'ndan Asma Bahçelerde Nefes Terapisi

Tanyer İnşaat'ın Narlıdere'de yapımı devam eden projesi Asma Bahçeler'de gerçekleştirilen 'Nefes Terapisi'nde sağlıklı yaşamın doğru nefes almayla başladığı vurgulandı.Nefesle Hayat Merkezi Kurucularından Semra Bakioğlu ve Umay Karabece, tescilli temiz havaya sahip Asma Bahçeler'de doğru nefes almanın önemini anlatırken; interaktif uygulamalarla katılımcılara doğru nefes alma deneyimi de yaşattı.

Organizasyonun açılışında konuşan Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, Narlıdere'de özel bir proje olarak gerçekleştirdikleri Asma Bahçeler'de ev sahiplerine temiz hava, yemyeşil bir doğa ve bol oksijenli huzurlu bir yaşam ortamı yarattıklarını belirterek, “Asma Bahçeler'de 'Ufkunu aç, nefes al' diyoruz. Çünkü her şey sağlıklı bir nefesle başlıyor” dedi.

Doğu ve batı tıbbının birleşiminden oluşan nefes terapisinin, fiziksel, zihinsel ve duygusal birçok yarar sağladığını kaydeden Semra Bakioğlu ise 16 yıldır kişisel gelişim ve 9 yıldır da Transformal Nefes Tekniği Uzmanı olarak eğitimler gerçekleştirdiğini söyledi.

“Kısıtlı nefesler, kısıtlı yaşamlara yol açar” diyen Nefesle Hayat Merkezi Kurucularından Umay Karabece de, kişinin doğru nefes aldığı zaman vücut bütünlüğü yaşadığını ve bu durumun en iyi ve mükemmeli istemesine yol açtığını söyledi.

Eğitimde gerçekleştirilen interaktif nefes teknikleri uygulamaları ve yoga seansı katılımcılara büyük moral ve motivasyon kazandırırken; konuklara doğal, sağlıklı yiyecek ve içeceklerden oluşan özel bir mönü ikram edildi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Semra Bakioğlu, Tanyer İnşaat, Semra Bakioğlu, Umay Karabece, Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu, Nefesle Hayat Merkezi, İzmir Yaşam, Asma Bahçeler