Pilates RA Mavişehir Park Yaşam'da Hizmete Açıldı

EGEUMUT Hastanesi Başhekimi ve Yönetim Kurulu Üyesi Doktor Serdar Seven’in eşi pilates eğitmeni Esra Seven, Mavişehir Park Yaşamda Pilates RA’yı hizmete açtı. 

6 yıldır profesyonel olarak çeşitli kurumlarda ve pilates stüdyolarında eğitmenlik ve antrenörlük yapan Esra Seven, ‘’Çok güzel geri dönüşümler aldım insanlara vermiş olduğum güzel enejinin farkına vardım. Onları daha sağlıklı yeni bedenleriyle daha mutlu gördükçe böyle bir stüdyoyu açmam gerektiği kararını verdim. Bu süreçte sürekli kendimi geliştirdim ve eğitmler almaya devam ettim. En son sttot pilates tekniğini araştırdım. ABD ‘de başarılı sporcuların büyük ilgi gösterdiği stott pilates tekniğinin eğitimini veren kurumdan sertifikamı aldım. Türkiyede verilen eğitim programında, İzmir’in stott sertifikalı ilk ve tek hocası olmakla beraber Türkiye Cimnastik Federasyonu sertifikalı pilates eğitmeniyim. Hamile pilatesi, postural analiz serrtifika eğitim programlarınıda almış bulunmaktayım’’ dedi.

Karşıyaka mavişehir parkyaşam ofislerinde ismimle bağdaşan Pilates RA isimli stüdyoyu hizmete sokan Esra Seven, Pilates RA’da tüm alet, ekipman ve cihazlar dünyaca ünlü olan stott markasına ait olduğunu söyledi. Pilates RA peyzaj manzaralı stresten uzak rahat nezih ve şık bir ortamda ister grup ister kişiye özel ders seçenekleriyle hizmet veriyor.

3 ayrı salonu bulunan stüdyoda; Matwork (Yerde minder üzerinde yapılan pilates),Reformer pilates (Aletli pilates- kişiye özel ) – STOTT V2 MAX REFORMER ALETİ ile Reformer pilates (dual- iki kişilik ders), STOTT SPX GRUP REFORMER ALETİ ile Hamile pilatesi ve güzellik yogası dersleri veriliyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Pilates RA, EGEUMUT Hastanesi, Serdar Seven, Esra Seven, Mavişehir Park Yaşam , Matwork ,Reformer pilates , STOTT V2 MAX REFORMER , STOTT SPX GRUP REFORMER, Türkiye Cimnastik Federasyonu, Pilates RA Stüdyo