Köklü Bir Değişim İçin “Nova Cure Şampuan ve Spray’i” Seçin!

Endaz İlaç’ın sahibi Öniz Paydaş tarafından çıkarılan Nova Cure markası artık eczanelerdeki yerini almaya başladı. Güçsüz saç köklerinin yeniden üretilmesine ve ince saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olan ürün Nova Cure ile artık saçlarda köklü değişimin başlangıcı yapılıyor.35 gönüllü üzerinde 18 gönüllünün %3 procapil içeren saç losyonu kullanılarak, 17 gönüllü üzerinde de ise placebo uygulanarak 4 ay boyunca deneme yapılan ve sonuçlarında “procapilin %46” oranında saçlarda daha fazla artış sağladığı görülmüş ve olumlu etkileri kanıtlanmış ürün Nova Cure köklü bir değişim için adımlarını atıyor. 

Nova Cure’ün ürettiği bu ürün ile içerisinde bulunan procapil maddesi sayesinde, kelliğin ana sebepleri ortadan kaldırılıyor. Bu nedenle saç derisindeki zayıf mikro-sirkulasyon ve folikül körelmesine sebep olan DHT maddesinin sona erdirilmesi de sağlanıyor.
Nova Cure Shampoo-Spray düzenli kullanıldığında saç dökülmesi sebepleriyle mücadele eder, saç dökülmesi sebeplerini önlemeye yardımcı olur ve saç köklerini aktive ederek yeni ve sağlıklı saç gelişimini destekler.

Artık Nova Cure Shampoo-Spray sayesinde saçlarınız için köklü bir değişim zamanı yaşamak istiyorsanız Nova Cure Shampoo ya da Spray’i eczanenizden isteyin!

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER nova cure, nova cure nedir, saç bakımı hakkında, endaz ilaç, saç bakımı için doğal ürünler, saç için tescilli ürünler, saç bakımında en iyi çözüm, saçlarınız için kökten çözüm, öniz paydaş, saçıma ne iyi gelir