Kalıcı Makyajla Kaybettiğiniz Zamanı Geri Alın

Güzellik konsepti, kişisel ve genel olarak ikiye ayrılır. Her ne kadar güzellik görecelidir dense de Irina Shayk’ın güzelliği inkâr edilebilir mi?En fazla güzel ama’yla başlayan bir cümle kurulabilir fakat güzelliği genel olarak kabul görmüştür. Böyle binlerce kişi vardır, dünyaca güzel olarak kabul edilen. Tabii ki güzel olmanın en önemli kriterlerinden birisi de bakımlı olmaktır. Televizyonlarda çok güzel dediğimiz kişilerin makyajsız hallerini hayretler içerisinde izliyoruz. Hatta o hallerini görünce gözlerimize inanamıyoruz. Aslında bu hallerde yakalanıp hayranlarını hayal kırıklığına uğratmak yerine, teknolojinin ve sihirli ellerin birleşiminden doğan kalıcı makyaj uygulamasını tercih edebilirler.

Son günlerin yükselen trendleri arasında yer alan kalıcı makyaj uygulaması, makyajla kaybettiğiniz zamanı size geri kazandırdığı gibi güzelliğinizi de kalıcı kılıyor. Böylece makyajsız yakalanma ihtimaliniz de ortadan kalkmış oluyor. Kişiden kişiye göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak 1 ila 3 yıl kalıcılığı olan bu uygulama aklınızda soru işaretleri doğuruyorsa hiç merak etmeyin. Hiçbir zararı olmayan kalıcı makyaj uygulamalarıyla doğal bir görünüm kazandırılıyor. Birçok kadın tarafından tercih edilmesinin de en büyük nedeni doğallığın sınırları dışına çıkmaması. Kalıcı makyaj uygulaması cildin yüzeyine değil alt kısmına yapılır. Bu yüzden derinin altında kalan pigmentler mat ve soluk görünür. Bu pastelimsi görüntü de kalıcı makyaja yumuşacık bir doğallık kazandırır.

Kalıcı makyajı bir sanat haline getiren ve bu sanatın en başarılı sanatçılarından olan Gürcan Bilge, aldığı üst düzey eğitimlere, resim yeteneğini de ekleyerek bu alanin en başarılarından birisi durumunda. Sanatını Ankara’da icra ettiren Gürcan Bilge’nin sanat eserlerine aşağıda vermiş olduğumuz linklerden ulaşabilirsiniz.

 

İnstagram: https://instagram.com/gurcanbilge/

Facebook: https://www.facebook.com/KalicimakyajGurcanBilge
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kalıcı Makyaj, Güzellik konsepti, kişisel, genel, Irina Shayk, bakım, televizyon, makyajsız, teknoloji, doğal, cilt, pigment, mat, soluk, pastel, yumuşak, sanat, Gürcan Bilge, resim, yetenek, Ankara, izmir, izmir moda, izmir trendleri ,izmir cemiyeti