HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 17 Ağustos 2017

Kalıcı Bronzluk İçin 7 Altın Kural

Magazinizmir
Koruyucular, vücut yağları, Güneş altında yattığınız saatlerden sonra elde ettiğiniz kusursuz bronzluğunuzu korumak mı istiyorsunuz? Yazdan hatıra kalan uzun süreli bir bronzluğun 7 altın kuralını sizin için bir araya getridik.

Bronz Bakım

Bir süre klasik vücut nemlendiricileriniz yerine bronzluğunuzu destekleyecek ekstra bakım yapan koruyucu veya bronzlaştırıcı nemlendiricileri deneyin. Böylece bir taşla iki kuş vuracaksınız.

Enerjik Bronzluk

İlk günkü gibi bir bronzluğa sahip olmak için şaşıracaksınız ama peeling şart. Kurutan ve ekstrem sonuçlar veren ürünler yerine cildinize daha nazik davranacak ve geriye enerjik, pürüzsüz bir brozluk bırakacak kuru fırça tekniğini deneyin.

Güle Güle Duş Jelleri

Cildinizi kurutacak duş jellerinden kaçının. Pürüzsüz bir bronzluk için nemli bir cilt olmazsa olmazlardan. Vücut temizleme yağları ve soğuk su ile banyo rutininizi bronzluk dostu bir hale getirin.

Bronz Makyaj

Yüzünüz vücudunuzun ilk dikkat çeken bölgesi. Yüzünüzün Güneşle buluşan bölgelerine harmanlayacağınız bir bronzlaştırıcıyla yaz ışıltınızın etkisini makyajınıza taşıyarak tatilden yeni dönmüşsünüz izlenimi verin.

Açık Renkler

Kıyafet seçiminiz bile bronz etkinizde büyük önem taşıyor. Teninizle kontrast yaratacak açık renk kıyafetlerle daha bronz bir cilt illüzyonu yaratın.

Işıltılı Yağlar

Biraz ışıltı ve altın bir dokunuş bronzluğunuzu vurgulayacak. Vücut bakım rutininize ekleyeceğiniz ışıltılı vücut yağları hem cildinizi nemlendiriyor hem de ten renginizin altını çizerek ona ekstra parlaklık ve canlılık veriyor.

Bol Su

Su cildin en büyük besin kaynaklarından. Nemli ve sağlıklı bir cilt ise bronzluğunuzu korumaktaki en iyi yardımcınız. Bol su içerek içten bakım yapıp nemlendirdiğiniz teninizle yazın altın etkisini cildinize hapsedin. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN