Kadınlar Hakkında Bilinmeyenler

Bir Kadın Bir Erkek programının sevilen oyuncusu Demet Evgar, kadınlar hakkında bilinmeyenleri açıkladı.Oyuncu Demet Evgar kadınlar hakkındaki bilinmeyenleri 10 maddede sıraladı. Evgar'a göre erkekler kadınlara nasıl yaklaşacağını bilirse onlara tüm istediklerini yaptırabilirler.

1 - kadınlar aynı anda birden çok şeye konsantre olabilir. Bu yüzden erkeklerin iddia ettiği gibi kötü araba kullandığımız da yalandır. Biz arabayı kötü değil dikkatli kullanıyoruz.

2 - kadınlar yüreklerinde birden fazla sevgi barındırır ve ne yazık ki çoğu erkek bunu anlayamaz. Belki de bu özelliğimizi fark edemedikleri için kalbimizi rahatça kırabiliyorlar.

3 - kadınlar genellenemez çünkü hiçbir kadın birbirine benzemez. Her kadın içinde 100'den farklı kadın taşır; tıpkı 'Beyza'nın kadınları' adlı filmdeki gibi... Belki de bu nedenle kadınları anlamak pek de kolay değildir. Dengesiz tepkiler verdiklerinde bilin ki; o an sizinle konuşan kadının içinden seslenen başka bir kadındır.

4 - Bir kadının elinden kurtulmak o gerçekten istemediği sürece imkansızdır. Hiçbir kadını o sizden vazgeçmediği sürece hayatınızdan çıkaramazsınız.

5- kadın aslında bilgedir ama çoğu zaman bilgeliğini gizlemeyi ve sizin istediğiniz gibi davranmayı çok iyi bilir. Çünkü kadının doğasında gizlemek vardır.

6- Biz kadınlar keskin uçları değil orta yolu bulmayı severiz. Bu nedenle siyah ya da beyaz değil gri tonlardır tercihimiz...

7- Kimliğini bulamamış bir kadına rastladığınızda bilin ki hayatında bir şeyler eksiktir ve 'gerçekten' yaşamıyordur.

8- kadınlar zor karar verir karar verme sürecini uzatır ince eleyip sık dokuyarak neticeye varır. Ancak kararlı bir kadını yolundan döndürmek gerçekten imkansızdır. Karşısına dünyada en sevdiği insan da çıksa yürümeye devam eder!

9- Bir kadının bedenine ve ruhuna dokunmayı onu okşamayı bilmek gerekir. Çünkü kadınlar gonca gibidir; kokladıkça açıldığını keşfeden bir erkeğe hayatını verir.

10- Biz kadınlar fedakarızdır. Bizim için sözler ses tonu ve yaklaşım çok önemlidir. Bizden bir iyilik istiyorsanız bunu nasıl dile getireceğinizi bilmeniz gerekir. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kadınlar hakkında bilinmeyenler, kadınlar hakkında, kadınlar ve duyguları, kadınlar ve davranışları