HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 24 Ağustos 2019

İzmir Spor Yeni Sezona Hazır…

Magazinizmir
Emin İşletir’in başkan seçilmesiyle hızla toparlanma sürecine giren İzmirspor yeni sezona hazır olduğunu gösterdi.

Sezon bitimiyle birlikte genel kurula giderek eski başkanlardan Emin İşletir’i tekrar göreve getiren İzmir Spor camiası, Teknik Direktör Ali Metin’in eksik bulduğu bölgelere yaptığı 4 transferle güçlendi. Başkan Emin İşletir ve İzmirspor Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan Orkun Enyüce futbolcuları tesislerde ziyaret ederek baklava ikram etti, takım hakkında bilgi edindi.

Gençlerin lige hazır olduğunu belirten Teknik Direktör Ali Metin, en önemli isteklerinin başarı olduğuna dikkat çekti. Başkan İşletir ise zorlu bir süreçten geçen kulübe İzmirspor Futbol Şube Sorumlusu Orkun Enyüce başta olmak üzere yönetici arkadaşlarıyla sahip çıktıklarını, ekonomik sıkıntılarla boğuşan İzmirspor’u düze çıkarıp kalıcı başarı amaçladıklarını dile getirdi.

Zor bir görev üstlendiklerine de vurgu yapan İşletir, “Hocamızın belirlediği yerlere yaptığımız 4 transfer ve doğru stratejiyle başarıyı yakalayacağımıza inanıyoruz” dedi. “Futbolcularımızı yakından takip ediyor, onlarla birlikte olduğumuzu gösteriyoruz. Önümüzdeki sezon için hem teknik ekibe hem de yapılan transferlerle güçlenen futbolcularımıza güveniyoruz” diyen Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Enyüce de “Onların büyük başarılar elde edeceğine inanıyoruz’’ dedi.

İzmirspor’un yeni transferlerinin bugün İzmir’e geleceği de belirtildi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN