İzmir Güzellik Alanında A Plus Hizmete Kavuşuyor

2014 Aralık ayında Narlıdere de hizmet vermeye başlayan Midsummer Beauty Club Kaliteli hizmeti Prensip edinmiştir. İzmir de estetik ve güzellik alanında tüm hizmetleri bulabileceğiniz bir adrestir.Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Güzellik ve estetik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Midsummer Güzellik Merkezi hijyenik, şık atmosferinde güleryüzlü ekibi, FDA onaylı son teknoloji ekipmanları ve deneyimli uzmanları ile artık hayalinizdeki görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz.

Midsummer Beauty Club Ciltbakımı, Zayıflama& İncelme , Epilasyon, Solaryum, El& Ayak Bakımı,Vücüt bakımı, Kalıcı makyaj uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Türkiyede henüz çok yeni bir sistem olan Microbladıng Permanent Makeup sistemi ile kıl tekniği kalıcı makyaj çalışması artık İzmir' de Midsummer Beauty Club ta uygulanmaktadır.

Microblading Permanent Makeup tekniği ile manuel kas rekonstrüksiyon tekniği bir makina kullanılmadan uygulanır ve çok doğal görünümlü bir sonuç elde edilmektedir. Doğal kaş kıllarına özdeş çizilmiş kılların etkisi bir kaç tonda pigmentler ve özel çok iğneli bir teknoloji kullanılarak elde edilmektedir. Kalıcılığı 1 ile 2 yıl içerisinde değişiklik göstermektedir. Etkisi de doğal kaşların kıllarına çarpıcı biçimde benzerdir. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihine göre karar verilmektedir. Bu teknik mükemmel sonuçlar isteyen müşterilerimiz için en uygunudur. Bu teknik aynı zamanda neredeyse hiç doğal kaş kılları kalmadığı veya son derece ince olduklarında kaş biçimini onarmak amacıyla da kullanılır.

Ayrıca bu uygulama Midsummer Beauty Club Sosyal sorumluluk projesi olarak kemoterapi görmüş olan hastalara ücretsiz uygulanmaktadır.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İletişim: 0232-239-5030


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Midsummer Beauty Club, Narlıdere güzellik salonu, İzmir estetik Güzellik, Ciltbakımı, Zayıflama İncelme , Epilasyon, Solaryum, El Ayak Bakımı, Vücüt bakımı, Kalıcı makyaj uygulamaları, Microbladıng Permanent Makeup, Microbladıng Permanent Makeup tekniği