İlişkinizi Canlandırın

Erkeklerin ilgisinin tıpkı çocuklar gibi kısa sürede dağıldığını fark ettiniz mi? Aşık olsalar bile, bir süre sonra ilgileri dağılır ve ilişkiye konsantre olmakta zorlanırlar. Eğer başkalarına ilgi duyacağından endişe ediyorsanız, bu tüyoları aklınızda tutun.Can sıkıcı kadın tipi
Sürekli kıskançlık krizleri yaşayan ve can sıkan kız arkadaş olmayın. Kıskançlığınızı kontrol edin. Onun en yakın kız arkadaşını kıskanıyor olabilirsiniz ama onu görmemesi için baskı yapmanız, onların gizli buluşmasına ve kız arkadaşın sizin hakkınızda onu doldurmasına neden olur. Tam tersini yapın, siz o kız arkadaşla can ciğer olun ve üçünüz keyifle zaman geçirin. 

İlişkinizi canlı tutun
Bir ilişkinin taze kalması için, canlılığını yitirmemesi gerekir. Farklı atraksiyonlar içinde girin. Örneğin bir akşam romantik ve baş başa yemek yediyseniz, hafta sonu bowling oynamaya veya birlikte bisiklete binmeye gidin. İlişkinizin kendini bırakmasına izin vermeyin. Rutinlik, ilişkilerin katili gibidir.

Özel zamanlar
Sürekli birlikte olmak hatasına düşmeyin. Kendi hayatınızı sağlam tutun. Tek başınıza, kendinizi iyi hissedeceğiniz aktiviteler yapın. Kitap okuyun, alışveriş yapın, dostlarınızla zaman geçirin, kuaföre gidin… Kendinizi iyi hissedebileceğiniz her şeyi yapın ve buluştuğunuzda enerjinizin nasıl değiştiğini göreceksiniz. Bu enerjinin güzelliği, onun sizinle daha çok zaman geçirmesi için teşvik eden bir bilinçaltı mesajı olacaktır.

Mücadele etmeyin
Onu elinizde tutmak için tırnaklarınızı geçirip mücadele etmeyin. Bu tavır ancak 1950’lerde işe yarıyordu. Böyle davranmak sizi aciz gösterir. Tam tersini düşünün ve inanın. Onun sizi elinde tutması gerekir. Ancak bu ona ilgisiz davranmanız, fedakarlık yapmamanız veya ilişkiye emek vermemeniz anlamına gelmez. Dengeyi iyi kurmanız bu işin sırrıdır.

Bütün ilişkiler satranç oyunu gibidir. Neredeyse her hamlenin bir karşılığı vardır. Doğru adım attığınızda oyunu siz kazanırsınız ama asıl soru şu: İlişkiler bir oyun mudur? Bunun cevabını ancak siz verirsiniz ve her cevap doğrudur...

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ilişki nasıl canlandırılır, ilişkiyi ayakta tutmanın yolları, ilişkiyi uzatın