Hasta Çocuklara Umut Olan Yardımseverler Ege Park'ta Bir Araya Geldi

Ata Sağlık Hastanesi sponsorluğunda BUVAK yararına düzenlenen proje ses getirdi.Berna Ergin Ajans, Sedat Yüce Sanat Merkezi, Zekids, Geniuspy, İzpsikoloji, Özel Ata Sağlık Hastanesi gibi kurumların bir araya gelerek 2015 yılına girerken kronik hasta çocuklara yardım amaçlı düzenledikleri organizasyonun ilk günü çok renkli geçti.

Yaren Bebek adı verilen Behçet Uz Çocuk Hastanesi'nin tedavi bebeklerini satın alarak tasarlayıp sergiye katılacak olan tüm yardımsever ailelere okullara kurumlara ve çocuklara katılmak isterseniz 28 Aralık Pazar gününe dek saat 14.00 ile 21.30 saatleri arasında Mavişehir  Ege Park AVM ziyaret edebilirsiniz.

Boyama atölyeleri, palyaço gösterileri, canlı resim yarışmaları, masal kahramanları defilesi, Yaren Bebek yapımı gibi etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Berna Ergin Ajans, Buvak, İzmir Etkinlikler, Berna Ergin Ajans, Sedat Yüce Sanat Merkezi, Zekids, Geniuspy, İzpsikoloji , Özel Ata Sağlık Hastanesi, Behçet Uz Çocuk Hastanesi, Mavişehir Ege Park Avm