Fitizmir, Sağlıklı Beslenme Konusunda İzmir'e Yeni Bir Soluk Getiriyor

2015 yılının eylül ayında Beslenme ve Diyet Uzmanı Melike Aykol ve Diyetisyen Özen Özkan tarafından İzmir'de kurulan Fitizmir, uzman ekibi ile hem bireylere hem de kurumlara hizmet veriyor.Online diyet sistemi ile İzmir dışından danışmanlık isteyen kişilere de ulaşan Fitizmir’in öncelikli amacı, danışanlarına sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sağlayabilmek. Kilo vermek isteyen kişilere ideal kiloya ulaşma garantisi veren Fitizmir, yaşam tarzı değişikliği yapmadan pratik ve sağlıklı bir şekilde ideal kiloya ulaşmaya destek veriyor.

Kurumsal beslenme danışmanlığı konusunda da hizmet veren Fitizmir, beslenme danışmanlığı alan kurumların çalışanlarının daha sağlıklı ve mutlu olmasına yardımcı olarak iş verimliliğinin artmasına katkı sağlıyor.

Günümüzde pek çok şirketin en önemli yatırımlarından birinin çalışanlarına yapacağı yatırım olduğunu vurgulayan Melike Aykol, “Fitizmir olarak çalışanların iş performanslarının ve motivasyonlarının artmasını sağlıyoruz. İş yerindeki verimliliği artırmak için özel beslenme seminerleri düzenliyoruz. Personelin çalıştığı birim ve ihtiyaçları olan enerji doğrultusunda sağlıklı menüler oluşturuyoruz. Böylelikle de çalışanların yeterli ve sağlıklı beslenmelerine yardımcı oluyor ve mutlu bir iş ortamı oluşmasını sağlıyoruz.” diye belirtti.

Fitizmir; vücut analizinden ağırlık yönetim programlarına, sağlıklı beslenme danışmanlığından anne ve çocuk beslenmesine, sporcu beslenmesinden özel diyetlere kadar birçok konuda müşterilerine hizmet veriyor.

Detaylı bilgi için: www.fitizmir.com.tr 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Melike Aykol, Özen Özkan, Fitizmir, diyet önerileri, izmir diyet önerileri, sağlıklı yaşam izmir, izmir sağlıklı yaşam