Fitcamp İle Swissôtel’de Spora Doyacaksınız

Swissôtel Büyük Efes’in Spa veSpor merkezi Pürovel Spa&Sport, İzmir’de bir ilki gerçekleştirerek tüm gün boyu sürecek spor aktivitesi, FitCampile8 Kasım’da misafirlerini karşılamaya hazırlanıyor.Pürovel’in deneyimli antrenörlerinin yanı sıra ünlü Fitness eğitmenlerinin katılımlarıyla renklenecek FitCamp1 etkinliği 8 Kasım Cumartesi günü 10:00-16:00 saatleri arasında Swissôtel’de gerçekleşiyor.

Pürovel’in Müdürü Cemal Azimli, Spor kampı niteliği taşıyan FitCamp1 etkinliğini ilerleyen dönemlerde de devam ettireceklerinin müjdesini verirken, katılımcıları Pilates’ten Zumba’ya, Latin Aero’dan Piloxing ve Spinning dersine kadar temposu hiç düşmeyecek enerji dolu bir günün beklediğini ifade etti. Swissôtel’in Spa Müdürü, Türkiye’nin sayılı Fitness DJ’lerinden DJ Hüsref’in de etkinliğe canlı performansıyla güne renk katacağını ifade etti.

DoğanAteşdağlı: Türkiye’nin ilk Step-Aerobik eğitmenlerinden Doğan Ateşdağlı, Fitness antrenörlüğü, bireysel antrenörlük, Pilates ve Hamile Pilatesi eğitmenliği yapıyor. 18 yıllık kariyer geçmişini Pilates, Jimnastik ve Aerobik üzerine yurtdışında veTürkiye’de almış olduğu birçok eğitimle pekiştiren antrenör, Pilates dersiyle FitCamp1’de 10:00-11:00 saatleri arasında yer alacak.

Tuba Kumruoğlu: Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuar’ı Bale Bölümü’nden mezundur. 2011 yılından bu yana yetişkin ve çocuklara Zumba dersi veriyor. Bu alanda altın sertifikaya sahip olan başarılı eğitmen, Zumba dersiyle 11:00-12:00 saatleri arasında FitCamp1’de kanınızı kaynatacak.

Ayaz: Türkiye Jimnastik Federasyonu, Step Aerobik eğitmenidir. Latin müziğinin eğlenceli figürleri eşliğinde Latin Aero ile13:00-14:00 saatleri arasındaFitCamp1’de sizlerle.

Sasha Yufereva: Rusya, İtalya, Londra veTürkiye’de gerçekleştirdiği kurslarla adından söz ettiren, alanının en önemli isimlerinden Sasha Yufereva BootyBarre, Zumba ve Pilates eğitmenliği yapıyor. Sasha Yufereva Piloxing ile 14:00-15:00 saatleri arasında FitCamp1’de yer alıyor.

Burak Çağlayan: Milli yüzücüler arasında yer alıyor. Pürovel’in bireysel antrenörleri arasında yer alan eğitmen, FitCamp1’de 15:00-16:00 saatleri arasında Spinning dersiyle sporseverlerle buluşuyor.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER FITCAMP 1 Purovel Spa&Sport, Swissotel Buyuk Efes, FitCampile8 , Swissôtel Büyük Efes’in Spa Spor Merkezi Pürovel Spa&Sport