HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 28 Şubat 2018

Eyüp Sabri Tuncer'den Doğal İçerikli Ürünler

Magazinizmir
Mor renkli ambalajı ve ergonomik şişesiyle dikkati çeken yeni el ve vücut losyonlarıyla Eyüp Sabri Tuncer kişisel bakımına özen gösterenlerin yeni adresi olacak.

Hindistan cevizi, tatlı badem ve keçi sütü içerik seçenekleriyle doğallığa ve doğal ürünleri sevenlere alternatif keyifler yaşatacak. Eyüp Sabri Tuncer’in yeni el ve vücut losyonlarıyla günlük bakımınıza ayrı bir keyif katmaya ne dersiniz?

Tatlı Badem Yağlı El ve Vücut Losyonu

Doğal tatlı badem yağlı el ve vücut losyonu A, B ve E vitaminleri bakımından zengin tatlı badem yağından gelen yoğun nem takviyesiyle kuruyan cildinize hayat suyu olacak. Güçlü bir antioksidan olan E vitamini ile zenginleştirilen formülü hücreleri koruyor, onarıyor ve güçlendiriyor. Rahatlatırken besliyor ve yumuşatıyor.
Doğal Hindistan cevizi sütlü el ve vücut losyonu ise Shea ağacının meyvelerinden elde edilen cildin nem ve su dengesini korumaya yardımcı shea butter ve Hindistan cevizini bir araya getiren bir ürün. Hızla emilim sağlayan güçlü nemlendirme özelliğiyle sertleşen, kuruyan cildinizi nemlendiriyor, besliyor ve onarıyor. Yoğun E ve C vitamini içeriği ile sağlıklı bir cilde ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

Keçi Sütlü El ve Vücut Losyonu

Doğal keçi sütlü el ve vücut losyonu ise keçi sütünün içerdiği zengin kalsiyum ve vitaminler sayesinde yumuşak, pürüzsüz ve yepyeni bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Mucizevi keçi sütünün nemlendirici, serinletici ve cilt onarıcı özellikleri sayesinde cildin daha taze, gergin ve parlak görünmesini sağlıyor.
Tüm cilt tiplerinin gün boyunca kullanabileceği bu ürünleri keşfetmeye hazır mısınız? Eyüp Sabri Tuncer’in tüm ürünlerini online alışveriş sitesi www.eyupsabrituncer.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Hindistan Cevizi Sütlü El ve Vücut Losyonu
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN