Esra Aran "Sağlıklı Beslenmenin Yeni Adresi"

Sağlıklı beslenmenin yeni adresi Esra Aran Beslenme ve Danışmanlık Merkezi Alsancak'ta hizmete girdi.2006 yılında Başkent Üniversitesi'nden mezun olan Diyetisyen Esra Aran konumu ve dizaynı ile göz kamaştıran bir ofiste İzmirlilere danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 9 yıldır sektörde edindiği deneyimi ve tecrübeyi şimdi kendi danışmanlık merkezinde danışanları ile paylaşan Esra Aran, doğru beslenme ile alakalı aynı zamanda kişisel eğitimde veriyor.

Zayıf ve formda olmak kadar sağlıklı bir vücuda sahip olmanında önemini vurgulayan Esra Aran; "Her şeyden önce sağlıklı beslenmeyi hayatımızın bir parçası yapmalıyız. Doğru bildiğimiz pek çok yanlış bize ya kilo aldırıyor, ya da sağlıksız zayıflatıyor. Bunun için de önce yeme içme alışkanlıklarımızı değiştirmeli ve doğru beslenmeyi öğrenmeliyiz." diyor.

"Yavaş yavaş ver, geri alma" sloganı ile beslenmenin hayatımızdaki önemini ve hızlı kilo vermenin sakıncalı olduğunun altını çizen Aran, yeni ofisinde sağlıklı ve formda kalmanın formulünü sunuyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER esra ayar, diyetisyen esra ayar, izmir diyetisyen, izmir, izmir sağlık sektörü, izmir özel diyetisyen, en iyi diyetisyen, sağlık hakkında, diyet hakkında, diyet, sağlıklı diyet