Erkekleri Etkilemenin Yolları

Yeni bir mekana girdiniz, tüm gözler üzerinizde olsun istemez misiniz? İşte erkekleri mıknatıs gibi çekmenin 5 yolu;Stiliniz, ifadeniz ve tavırlarınız ile sizden etkilenmeyecek erkek yoktur. Aşağıdaki kurallar gibi davranırsanız bütün gözlerin sizin üstünüzde olduğunu fark edebilirsiniz.. 

1- Yeni bir mekana kıyafetinizle girer karakterinizle çıkarsınız. Stil sahibi ve canlı renklerdeki bir dış görünüş fark edilmenizi kolaylaştırır.

2- Eğlenceli görünmeye çalışmayın, gerçekten eğlenin. Yanınızdaki arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek ve gerçekten gülen bir kadın, erkekler için her zaman daha çekicidir.

3- Radarlarınız açık olsun ama aranıyor gibi de görünmeyin. Tuvalete giderken etrafınızı kolaçan eden flörtöz bakışlar, bir erkekle masadan masaya kesişmekten daha etkilidir.

4- Akıl, en seksi silahtır. Zeki ve mizah dolu birkaç cümleyle karşınızdaki kişiyi çok kısa bir sürede auranızın etkisi altına alabilirsiniz.

5- Uyumlu olmak, eşlik etmek sizi erkeklerin gözünde daha çekici kılar.

Özetle stil sahibi, eğlenceli, etrafının farkında olan, zeki ve uyumlu bir kadının, yeni bir mekana girdiğinde mıknatıs gibi çekemeyeceği erkek yok denecek kadar azdır! 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER erkekleri aşık etmenin yolları, erkekleri etkilemenin yolları, erkeklerle sohbet etmenin yolu