En İyi Akıllı Telefonlar

ünya GSM birliği tarafından verilen yılın akıllı telefonu adayları belli oldu.Barcelona’da düzenlenen MWC 2013 her yıl yepyeni akıllı telefonlara, cep telefonlarına ve tablet bilgisayarlara tanık oluyor. Özellikle son birkaç yıldır son derece eğlenceli geçen Dünya Mobil Kongresi, verilen ödüller ile aynı zamanda bir statü göstergesi.

Yakın süreçte pazara sunulmuş üst düzey akıllı telefonların aday gösterildiği yılın akıllı telefonları listesinde bu yıl da birbirinden iddialı adaylar yer alıyor. Cihazların donanımsal güç, tasarım unsurları ve tüketicilerden gelen tepkiler ölçeğinde değerlendirilerek dahil edildiği listede, sonuç her ne olursa olsun diğer cihazlara yazık olacağı kesin.

Geçtiğimiz yıl Samsung’un Galaxy S2 modeliyle kazandığı “En İyi Akıllı Telefon” ödüllerinde elbette ki bu yıl da Samsung iddialı bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri yılın en iyisi olmak için yarışan adaylar ile baş başa bırakalım. Galeriye tıklayarak bu adaylara ulaşabilirsiniz. 

2013 EN İYİ TELEFON ADAYLARI

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER en iyi telefonlar, en iyi telefon hangisi, en iyi telefon adayları, en iyi akıllı telefon