HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 25 Ocak 2018

Dekolte ve Boyun İçin En İyi 10 Bakım Önerisi

Magazinizmir
Kırışıklık görünümü ve cilt sarkması sadece yüzde görülmüyor.

Boyun ve dekoltenizin oldukça hassas olan yapısı, zamanın getirdiği negatif etkilere karşı oldukça savunmasız. Yaşla birlikte düşen hücre yenilenme hızı, stres, yanlış uyku pozisyonu ve notebook, telefon gibi teknolojik aletleri kullanırken aldığınız duruş çizgi oluşumunu hızlandırıyor. Daha genç ve bakımlı bir görünümün kilit noktalarından olan boyun ve dekolte için zaman makinesi etkisi yaratacak en iyi 10 ürünü araştırdık.

Origins Plantscription Powerful Lifting Neck & Decollete Treatment

Hızlı bir çözüm istiyorsanız bu serum tam size göre. Goji Bery ve tatlı badem yağı ile çizgilere savaç açan formül, cildin naturel hyalüronik asit dengesini sağlıyor ve lekeleri gideriyor.

Perricone MD Firming Neck Therapy

Vitamin C yardımıyla cilt tonunu aydınlatan bu krem, cildi sıkılaştırıyor ve nem bariyerini yeniden yapılandırıyor.

Guerlain Orchidée Impériale Neck and Decollete Cream

Altın Orkide teknolojisiyle gençliğin kapılarını açan bu krem cildi kaldırıyor, sıkılaştırıyo ve yumuşak, pürüzsüz bir dokuyla cildi şımartıyor.

Estée Lauder New Dimension Tighten+ Tone Neck/Chest Treatment

Masaj, ödem atılmasına ve cildin kan dolaşımını ızlandırarak yeniden yapılanmasına yardımcı. Estee Lauder'ın boyun ve dekolte kremi ambalajıyla birlikte gelen bir masaj aleti bulunduruyor.

Elemis

Elemis'in çizgi önleyici balmı kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı yoğun Omega7 yağ asitlerinden oluşuyor. 28 gün içinde ortaya yumuşak, pürüzsüz ve genç bir görünüm ortaya çıkıyor.

La Prairie Anti-Aging Neck Cream

Yer çekiminin cilde olan zararlarını sıfıra indirgeyen bu lüks krem, içeriğindeki peptidlerle cilde elastikiyetini geri kazandırarak estetik operasyon işlevi görüyor.

Dr. Jart+ Dermask Neck & Chin Lift

Kağıt maskeler mucizevi etkileri bölgesel yaşlanmaya karşı da etkili. Boyun ve çene bölgesi için özel olarak tasarlanan bu maske yaşlanma belirtilerine savaş açıyor.

Dior Capture Totale Intensive Restorative Night Cream for Face and Neck

Uygulandıktan sonra cilde hızlıca emilen yüz ve boyun kremi, cilde genç bir ışıltı katarak canlandırıyor ve nazikçe çizgi görünümünü azaltıyor.

Murad Rejuvenating Lift For Neck and Décolleté

Bu akıllı krem cildin nem ve renk dengesini sağlarken kırışıklık görünümünü azaltıyor. İyileşme belirtilerinin ilk kullanımdan itibaren görülmeye başlandığını da belirtelim.

Clarins Extra-Firming Neck Anti-Wrinkle Rejuvenating Cream

Boyun ve dekolte en hassas cilde sahip bölgelerden. Clarins'in bu kremi de bu bölgeye özel olarak nazikçe bakım yapan yeşil deniz bitkileri ve buğday şekerleri ile formülize edilmiş.

FACEBOOK İLE BAĞLAN