Daha Dişi Görünmenin 5 Altın Kuralı!

Her kadın farkedilmeyi, dişi görünebilmeyi arzular. Çünkü bu onun kadınlığının en büyük kanıtıdır. Peki nasıl oluyor da her kadın seksi olamıyor? Bunun bir formülü ya da doğuştan gelen bir yeteneği mi vardır? İşte seksi bir kadında olmazsa olmazlar ve ayrıntılar...Gözler: Kadın dişiliğini bakışlarıyla yansıtır. Güzel ve seksi bir kadının, anlamlı bakan ve gözlerini iri gösteren koyu renk göz makyajına her zaman ihtiyacı vardır. Araştırma sonuçları erkeklerin iri ve parlak gözlü kadınların seksi görünümü büyük ölçüde etkilediklerini ortaya çıkardı.

Dudaklar: Seksilik denince akla gelen ikinci önemli unsur ise elbette dolgun görünen dudaklardır. Araştırmalar erkeklerin ince dudaklara sahip kadınların seksilik ile bağlantısız olduğunu, dolgun dudaklı ve düzgün dişlere sahip kadınların özellikle konuşma esnasında çok seksi göründüklerini ifade ettiklerini belirtiyor.

Göğüs büyüklüğü: Her ne kadar bu konuyla ilgili anketler yapılarak, erkeklerin küçük göğüslü kadınları da sevimli bulduğu yönünde dedikodular çıksa da her 10 erkekten 8’i seksi ve güzel kadını, fazla olmamak kaydıyla iri göğüslü olarak tanımlıyor.

Saçlar: Seksi kadın olmanın bir diğer kuralı ise uzun, temiz ve parlak saçlardan geçiyor. Bu konuda yapılan araştırmalarda erkeklerin % 78’i seksi kadının uzun ve doğal saç rengine sahip olması gerektiğini düşünüyor.

Vücut: Son ve en önemli kural da düzgün vücut hatlarına sahip olmak… Bu konuda da araştırma sonuçları, erkeklerin büyük kısmının küçük popolu ve ince belli kadınların çok daha seksi göründüğünü, kilolu kadınların diğer dört kurala uygun olsa da asla seksi kabul edilmediğini ifade ettiklerini vurguluyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER seksi kadın nasıl olunur, daha seksi nasıl görünebilirim, kadınlar neden seksi görünmek ister, erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır, erkeklerin kadınlardan beklentileri nelerdir, kadınlarda erkekleri neler etkiler, erkeklerin kadınlarda beğendikleri, erkekler için seksi olmak önemlimidir, bir kadının olmazsa olmazı nedir, erkekler ve kadınlar, erkekler nasıl kadın sever, kadın için seksilik önemlimidir