Cansu Saraç, Pilates Eğitiminde Genç ve Başarılı Bir İsim.

İzmir'li pilates eğitmeni Cansu Saraç "Bikini body pilates" programı ile pilatese yeni bir soluk kattı.
Yurtdışında oldukça popüler bir egzersiz olan "bikini body Exercises " İzmirli pilates eğitmeni Cansu Saraç ile Türkiye'de uygulanmaya başladı. Pilates ile düzgün bir omurga, sıkı bir karın ve kalçalara ulaşmanın hedeflendiği egzersiz yöntemlerinin Cansu Saraç ile Türkiye'de de popülerleşeceğine benziyor.


Pilatesin kasları uzunlamasına çalıştırdığını vurgulayan eğitmen Saraç, "Tek başına Pilates ile kilo vermek çok uzun zamanlar alabiliyor. Bikini Body Egzersizleri ile buna bir de kardiyo ilavesi yapıyoruz. Bu şekilde aynı zamanda yağ yakımı da sağlanarak denge ve sentez bütünlüğünde programın sonunda hedeflenen sonuca ulaşılıyor" açıklaması yaptı.


Türkiye Jimnastik Federasyonu'ndan sertifikalı eğitmen olan Cansu Saraç, Alsancak Kıbrıs Şehitleri'nde yer alan Caliente Dans Okulu'nda pilates eğitimi veriyor ve "bikini body pilates" ile adından söz ettiriyor. Oldukça ilgi çeken ve hızlı sonuca ulaşılan programa Caliente Dans Okulu'nda Saraç'ın ders verdiği öğrenciler arasında İzmir sahnelerinin sevilen sesi Ece Kıdeyş de yer alıyor. Cansu Saraç'ın bikini body pilates derslerine katılan Kıdeyş, "Sağlığıma ve düzgün bir vücudum olmasına özen gösteriyorum. Bunun için de pilates ve özellikle yeni geliştirilen bikini body pilates programıyla çalışmalarıma devam ediyorum" diyor.


Caliente Dans Okulu'nun yanı sıra Mavişehir Piates Ra ve Güzelbahçe B-Fit'de de Zumba dersleri verecek olan genç eğitmen Saraç'ın başarılarının da ardı arkası kesilmiyor. Saraç, 7 Eylül'de merkezi ABD'de bulunan ve Beto Perez'in kurucusu olduğu Zumba Fitness lisansını da kariyerine ilave edecek.

Aynı zamanda kişiye özel (personal trainer) olarak da tanınan Saraç, sizi iyi tanıyan kişisel eğitmenlerle çalışmanızı tavsiye ediyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER cansu saraç, izmir pilates eğitimi, izmirde pilates, pilates eğitmeni, cansu saraç kimdir, izmir pilates merkezi, pilatesin faydaları, izmirli pilates eğitmenleri, pilates eğitimi, caliente dans okulu, caliente dans nerede, ece kırdeyş, beto perez, fitness, izmir fitness