Bonal-F Plus Çatlak Kremi Hamileler İçin Özel Geliştirildi.

Dermokozmetik sektöründe geliştirdiği yüksek kaliteli ürünler ile fark yaratan Endaz İlaç, hamileler için özel üretilen Bonal-f Plus Gel ile öne çıkıyor. 

Hamilelikte meydana gelen karın, basen, göğüs, kol ve bacaklarda oluşan çatlaklarda gerilmiş cildi desteklemek, nemlendirmek, korumak ve iyileştirmek için geliştirilen Bonal-F Plus Gel kısa süre içinde hamilelerin ilk tercihi olmayı başardı.

Çatlaklara Karşı Etkin

Karın bölgesinde (doğum sonrası) çatlak bulunan 13 kadının 56 gün boyunca günde 2 kez %2 Bonal F Plus uygulaması sonrasında çatlak karşıtı etkinlik ekografi ve dermatolojik kanıtlarla değerlendirilmiştir.

Bonal-F Plus Gel aynı zamanda, genel vücut çatlaklarında (karın, basen, göğüs, kol ve bacaklarda), Ergenlik döneminde oluşan çatlaklarda, diyet döneminde, falza kilo alıp vermeye bağlı olarak oluşan çatlaklarda kullanıma uygundur.

Nereden Alabilirim? 

Bonal-F Plus Gel'i en yakın eczanenizden yada www.butikkozmetik.com online satış sitesinden hemen alabilirsiniz. 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER bonal-f plus gel, bonal-f, çatlak kremi, endaz ilaç, hamileler için çatlak kremi, hamilelik, hamile bakım, hamile krem, hamilelik sonrası krem, dermokozmetik krem, dermokozmetik ürünler