‘B-fit’ Cumhuriyet Meydanı’nda İzmirli Kadınlarla!

Türkiye’de sadece kadınlara franchise veren tek marka olan ve bugüne kadar 250’den fazla kadına girişimci olma şansı tanıyan, spor ve yaşam merkezi b-fit İzmir Cumhuriyet Meydan’ındaki yeni yeriyle sizlerle birlikte…Özel istasyon sistemiyle kadınların günde sadece 30 dakika spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine yardımcı olan b-fit, Türkiye’nin kadınlara özel ilk ve en büyük spor-yaşam merkezidir. b- fit’te, hidrolik aletler ve aerobik ile toplam 30 dakikada tamamlanan günlük egzersizle kadınlar kısa sürede hedefledikleri kilolara ulaşıp, daha sağlıklı yaşıyor.

Türkiye genelinde 220 merkez ve 180 binden fazla üyeye ulaşan b-fit; franchise sistemiyle kadın girişimcilere destek olmaya devam ederken kadın istihdamını artırmak için de çalışıyor.

b-fit’in amacı, her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak bedensel ve zihinsel gücünü arttırmaya hizmet etmektir. Ayrıca, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınlara istihdam yaratmak yoluyla kadının ekonomik hayattaki gücünü arttırmaktır.

Kadınların sosyal etkinlik ve projeler yaparak kendi yaşamları ve çevreleriyle ilgili farkındalıklarının artmasına hizmet etmektedir.

Şimdi b-fit Cumhuriyet Meydanı’ndaki yepyeni yeriyle de İzmirlilere sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER b-fit hakkında, bfit nedir, bfitin faydaları, bfit merkezleri, bfit izmir, bfit cumhuriyet meydanı, bfit yeni merkezleri