SAĞLIK -- 14 Nisan 2015

Agora Alışveriş Merkezi’nde Bolluk ve Bereketi Hayatlarına Çekmenin Yollarını Öğrendiler

Magazinizmir
Geçtiğimiz Cuma günü bir çoğumuzun ortak sorunu olan bolluk ve berekete ulaşamama sorununa bir açıklık getirmek ve çözümler üretmek üzere İyilik Merkezi kurucusu Begüm Karace, Agora Alışveriş Merkezi Kadınlar Kulübü’nün organize ettiği etkinlikte bir söyleşi gerçekleştirdi.

Begüm Karace yoğun katılımın olduğu bu söyleşide bolluk , bereketin ne olduğu ve kişileri bunlardan uzak kalmalarına sebep olan düşünce kalıplarının neler olduğu anlattı , bu konuda yapılabilecek pratik uygulamalar hakkında ip uçları verdi. Ve Theta Healing yöntemi ile katılımcılara bolluk ve bereketi hayatlarına çelmeye yardımcı hislerin yüklemeleri gerçekleştirildi.

Begüm Karace kimdir?

Alsancakta bulunan İyilik Merkezi , kişisel gelişim, eğitim ve danışmanlık merkezinin kurucusu ve eğitmenidir. 2000 yılında Reiki Master eğitmen ve uygulayıcısı olan Begüm Karace aynı zamanda Yaşam Koçu, Nefes Teknikleri eğitmeni , tıbbi tedavileri destekleme amaçlı biofeedback cihazı SCİO'nun İzmir'deki uygulayıcısıdır. Yeni çağın en yeni ve en hızlı sonuç veren bilinçaltı tekniği Theta Healing’in Master eğitmeni ve terapistidir.

Theta Healing Nedir?

Bu teknik ile bilinçaltınızı yeniden programlayarak istemediğiniz alışkanlıklarınızdan kurtulabildiğiniz, sağlığınıza kavuşabildiğiniz özlemini duyduğunuz ne varsa sahip olabildiğiniz bolluk ve bereketi hayatınıza çekebildiğiniz bir yöntemdir. Ayrıca bu teknik ile uzman uygulayıcı sertifikası sahibi olur, danışanlarınızın değişip gelişmelerine katkıda bulunursunuz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN