Cansu Taşkın: "Kafama koyduğum her şeyi yaparım!"

Seksi model ve oyuncu Cansu Taşkın, hakkında merak edilenleri yanıtladı. Size özel bu röportajda Cansu Taşkın hakkında bilinmeyen ve merak edilen bir çok sorunun cevabını bulacaksınız.Cansu Taşkın Kimdir ?

İstanbul doğumluyum, 15-11-1993 doğum tarihim. Akrep burcuyum ve burcumun tüm özelliklerini taşıyorum.Doğma büyüme İstanbulluyum fakat İzmir’i çok seviyorum. İzmir’de huzur buluyorum. Zor birisiyim, her zaman zoru başarmayı severim; kolay olan hiç bir şeyi sevmiyorum. Kafama koyduğum her şeyi yaparım.Ne bileyim bu en ufak bir şey bile olsa, mesela bir elbise; eğer sahip olmak istediğim birşey ise mutlaka elde ederim. Çok hırslı bir yapıya sahibim.Bu hırs benim için bazen kötü bazen de avantaj olabiliyor. Akrep burcu özelliklerinin tamamını taşıyorum.İş hayatımda disiplinli ve özenliyim bu özel hayatımda da böyledir. Aileme ve aile yaşantıma bağlıyım. Özel hayatıma dahil ettiğim arkadaşlarıma ve dostlarıma çok özen gösteririm. Çalışmaktan asla yılmam. Başarmak için azimle çalışırım.

Modelliğe ilk ne zaman adım attın?

Modellik yapmaya küçük yaşta başladım diyebilirim.Profesyonel anlamda modelliğe 16 yaşımda başladım. Güzellik yarışmasına katılmıştım ve dünya ikincisi oldum. Fiziğim ve duruşumla farklıydım ve buda dikkat çekti sanırım.

Şuan modellik haricinde neler yapıyorsun?

Bildiğiniz üzere bir sinema yapımı olan ‘’ qüfür’’ filminde baş rollerden birisinde oynadım. Kanal T de düzenli olarak bir program yapıyorum. Modellik kariyerime devam ediyorum. Podyum dışında katalog çekimlerinde yer alıyorum. Bir çok defileye ve organizasyona katılıyorum. Aslında epey yoğun bir dönem geçiriyorum. Bunun dışında spor hayatıma özen gösteriyorum.Profesyonel koşucuyum Türkiye şampiyonluklarım var. Düzenli koşmak dışında fitness yapıyorum.

İnternette sosyal medyada fenomen haline geldin. Kısa zamanda çok sayıda takipçin oldu. Bunu nasıl başardın?

Ben aslında özellikle takipçi edinmek ya da sosyal medyadaki takipçi ve hayran kitlemi arttırmak adına özel bir çaba sarfetmedim; kendiliğinden gelişti. Yeraldığım projelerde kendimi tanıttım ve sanırım fiziğimde bir hayli dikkat ve ilgi çekiyor. Bununla ilgili çok sayıda övgü alıyorum.Yurt dışındaki manken ve modellere baktığımda bir çoğu benim fiziğimde, yurt dışında beğenip örnek aldığım bir çok isim var. Ama Türkiyede ki mankenlere bakıyorum; tamam zayıf bir fiziğe sahipler, fakat defileye çıkıyorum mankenler 38 40 beden ben aralarında 34 bedenim yani 0 beden oluyorum ama ben düz değilim orantılıyım. Sanırım Türk modellerden biraz farklıyım.Benim fiziğim doğuştan geliyor küçükkende böyleydim. Büyüdükçe boy uzadıkça ve spor yaptıkça daha da oturdu onunda etkileri var.

Güzel olmanın avantaj ve dezavantajları nedir sence?

Tabiki mesleki olarak görselliğin güzel olmasının avantajı çok fazla. Ama dez avantajlarıda olabiliyor. Yurt dışında da benim fiziğimde olan insanlar var yurt dışında bu kızlarla ilgili hep pozitif haberler yapılırken malesefki Türkiye’de benim fiziğime sahip insanlara negatif haberler yapabiliyorlar.
O sebebten bu bazen benim moralimi bozuyor. Övülmesi gerekirken yeriliyorsun. Gerçekle alakası olmayan şeylerle gündeme gelebiliyorsun ve bu hiç hoş olmuyor.

Evet sanırım geçenlerde bir haberde zayıf görünmek ve belini inceltmek için kaburga kemiklerinden aldırdığın konusuyla ilgili bir iddia atılmıştı bununla ilgili ne diyeceksin?

Evet çok ilginç bir haberdi açıkçası komedi. Gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan bir haberdi.İnsan kaburga kemiğini aldırdığı zaman zaten sağlıksız birşey olur, normal hareket edemez ve görüntü itibariylede zaten hoş olmaz kendisini belli eder. Tıbbi açıdan ne tür sonuçlar doğurur bilemem ama bence çok saçma bir iddaydı. Öyle bir şey yapmadım yapmamda. Zaten ihtiyaçta duymuyorum.Benim çocukluğumdan beri gelen önceki fotoğraflarıma da baksınlar aynı olduğumu görecekler; o sebebten bu karalama, çamur at izi kalsın tarzı negatif haberleri kınıyorum. Bence hiç hoş değil.

Cansu Taşkın'ın ileriye dönük hedefleri nelerdir?

Tabi ki öncelikle modellik kariyerime devam edeceğim.Onun dışında oyunculukla ilgili hedeflerim ve yeni projeler var. Biliyorsunuz daha önce ‘’qüfür’’ adında bir sinema filminde oynamıştım. Sinemayla ilgili projeler devam edecek. İnsanlar diyor ya bir çok şeyde yer alıyor falan, bazen çekemeyip eleştiriyorlar.Eğer bir insan başarılı ve de yetenekliyse başarabiliyorsa her şeyi yapabilir. Oyunculuk konusunda ilerlemeyi düşünüyorum.

Dayım Müzisyen ve sizinde bildiği gibi tanınmış bir müzisyen; Metin Özülkü. Dayımla bir kaç kez stüdyoya girdim sesimi çok beğendi bu konuda da yetenekli olduğumu sürekli söylüyor ve beni teşvik ediyor.Piyano çaldığında aynı ses tonunu çıkararak söylemişim senin yeteneğin var dedi. Birlikte single gibi bir şey düşünüyoruz. Aslında yapacağın şeyi önce kalpte hissetmek gerekiyor; doğru zamanda doğru projeyle çıkacağım. Album de düşünüyorum. Küfür filminde başrol oynamıştım.Yeni bir projede başrol oynayacağım; bir japon kız karakterini canlandıracağım. Film Çanakkale’de çekilecek ama şimdilik bu kadar bir bilgi vermek istiyorum. Sinemayı seviyorum oyunculuk alanında hayli iddialıyım severek oynuyorum. Bir çok insanda bu konuda yeteneğim olduğunu söylüyor. Görsellik de önemli tabiki ama oyunculuk başka birşey bence yetenek ön planda olmalı. Bu son projede bir ay set sürecek film sanırım yaza doğru vizyonda olur.


Peki özel hayata gelirsek Cansu Taşkın’ın özelinde birisi var mı?

Özel hayatımda hiç kimse yok;olmasınıda düşünmüyorum.Şu an benim için kariyer ön planda.Zaten evlilik gibi birdüşüncemde yok. Özel hayat devreye girince kıskançlık oluyor ve buda kariyer planlarımı ister istemez etkiliyor.Aslında çok kişi var ama ben kimseyi hayatıma sokmuyorum.

Peki Cansu Taşkın 24 saatini nasıl planlıyor ve nasıl geçiriyor?

Ben gece saat 24:00 olmadan uyurum; sabahta 8 de uyanırım, bazen 6 da da kalktığım oluyor. Kahvaltımı yapıyorum sonra günlün antrenmanımı sporumu yapıyorum. Bu aralar bir kaç dil dersi birden alıyorum. Uyku benim için okadar önemliki spor ve uyku hayatımda önemli bir yer tutuyor. Sigara alkol kesinlikle kullanmıyorum. Bu camiada sigara ve alkol kullanmayan çok nadirdir. Gece hayatım yoktur. Alkol kullanınca ne anlıyorsun ne hissediyorsun hiç anlamıyorum. Gerekte duymuyorum; gece hayatımda olmadığı için düzenli ve disiplinli yaşamayı seviyorum.Beslenmeme ve sağlığıma egzersizlerime çok özen gösteriyorum.Kendime ayırdığım zaman dilimi dışında ya setteyim yada televiyonda.Bazen de iş gereği seyehatlerim oluyor.Şu an olduğu gibi İzmir’e de yakın bir arkadaşımın butik açılışı nedeniyle geldim.

Bu keyifli sohbet için çok teşekkür ediyoruz ve umarım önümüzdeki dönemde seni yine başarılı projelerde görmeye de devam edeceğiz.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cansu Taşkın, qüfür sinema filmi, oyuncu cansu taşkın, İzmirli model Cansu Taşkın, Cansu Taşkın Röportaj