HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

RÖPORTAJLAR -- 10 Eylül 2019

BONNYFOOD SOHBETLERİNİN İLK KONUĞU NİLGÜN BODUR

Magazinizmir
İstanbul’da dünyaya gelen ve 12 yaşında kek satarak Avusturya Lisesi’nde okuyan sosyal medya fenomeni Nilgün Bodur, "Sıradaki Teşekkürüm Bana Yalnış Yapanlara", "Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim", “Yanlışlıktan Değil Yalnızlıktan”, Organik Aşk” adlı kitaplarıyla Bonnyfood’un konuğu olacak.

“Bonnyfood Sohbetleri”nin ilk konuğu, sosyal medya fenomeni ve yazar Nilgün Bodur oldu. Bodur, Alsancak Bonnyfood’da düzenlenecek olan eventte hayranlarıyla buluşacak. Yazdığı kitaplarla dikkatleri üzerine çeken, doğal yollarla yapılan yemek tarifleri ve bakım önerileri gibi alanlarda sosyal medyada fenomen olan Bodur, hakkında tüm merak edilenleri yanıtlayacak.

Hazırladığı özel çikolata sepetleriyle, alternatif hediyelik arayanların gözdesi Bonnyfood, Alsancak’ta ki mağazasında ünlü fenomen Nilgün Bodur’u konuk edecek. Bodur 16 Eylül tarihinde yaklaşık elli-altmış kişilik bir organizasyonla hakkında tüm merak edilenleri, doğal yollarla yapılan yemek tarifleri ve bakım önerileri gibi konuları konuklarıyla tartışacak.

Not:
Kültür Mahallesi 1377 Sokak ta hizmet veren Bonny Food’a 463 64 00 nolu telefondan ulaşılabilir.


Nilgün Bodur

Nilgün Bodur Avusturya Kız Lisesi’nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Çok uzun süre dünyanın en iyi markalarına iletişim direktörlüğü yapmıştır. Kurumsal firmalar için pazarlama konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde sosyal medyada doğal yollarla yapılan yemek tarifleri ve bakım önerileri gibi alanlarda videoları ile sosyal medya fenomeni olmuştur. İnternet üzerinde Aşk isimli yaptığı programında ünlüleri konuk etmiştir. 2000 yılında çıkardığı Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara ve 2016 yılında çıkardığı eseri Organik Aşk isimli eserlerini okuyucularına sunmuştur. Son kitabı Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim eseri ile de ön sipariş durumunda çok satanlar listesine girmiştir.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN