Yaz Geldi, Şimdi Şort Zamanı!

Yazın gelmesi ile yazın en kolay kullanımı olan şortlar gardolaplarda ön plana çıkmaya başladı...Sokak modasının belki de yaz aylarında en çok kullandığı kıyafetlerden biridir. Her türlüsü ve her rengini sokak modası kombinlerinde görebilirsiniz.

Sokak modası salaş ama şık olmanın yansıtıldığı bir moda türü. Şortla salaş olmak mümkün ama üzerine giyeceğiz? Bizden öneriler bol tshirtler ve gömlekler. Dar, göbeğinde hafif yırtıkları bulunan badilerde şort ile kolay kombinleyebileceğiniz parçalardan biri. 

Her şort giyilir mi?

Şort eğer üzerinde bir kaç değişiklik sağlanıp sokağa ayak uyduruyorsa evet her şortu kullanabilirsiniz. Ama parlak, pullu bir şortu sokak modası içinde özellikle gündüz kullanmak çok zor bir meziyet. Dikkat edin deriz.

Şort nasıl seçilmeli? 

Eğer güzel kalçalara ve bacaklara sahipseniz dar şortları giymenizi tavsiye ederiz. Bol şortlar sabah yürüyüşlerinde çok ideal. Kısa şort kullanırken de dikkat etmeniz gereken diğer bir konu bacak boyunuz. Bacak boyunuz uzun ise gündüzleri şortunuzu asla topuklu ayakkabı ile kullanmayın.  

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER şort, şort modası, şort seçimi, şort modelleri